Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival
Home Miejsce SISU Arena

SISU Arena

Bydgoszcz, Toruńska 59
Sprawdź wydarzenia
SISU ArenaOpisWydarzeniaObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

SISU Arena, dawniej zwana Artego Areną to duża hala sportowa w Bydgoszczy. Obiekt został oddany do użytku w 2014 roku, tuż przed Mistrzostwami Świata Piłki Siatkowej Mężczyzn 2014. Widownia liczy 1475 miejsc.

Budynek na co dzień użytkują miejscowe drużyny koszykarskie. Oprócz tego organizowane są w SISU Arena koncerty oraz wydarzenia, jak targi, wystawy czy pokazy. W hali odbywają się również imprezy sportowe na skalę międzynarodową.

SISU Arena wydarzenia 2022 to m.in występy z udziałem niezwykle znanych i popularnych nazwisk gwiazd ze świata muzyki, sztuki czy komedii, np. Widowiska muzyczne Queen Symfonicznie i Metallica Symfonicznie.

SISU Arena – wydarzenia

W SISU Arena odbywają się widowiska koncertowe, sportowe, targi, wystawy oraz pokazy. Na wydarzeniach często dopisuje duża frekwencja, a publiczność wypełnia arenę po brzegi. W hali występują zarówno artyści wielkiego formatu, jak i również Ci, o których w prasie słyszy się niewiele.

W SISU Arena koncerty to możliwość poznania nowoczesnych trendów muzycznych i zapoznanie się z utworami, których na co dzień nie można usłyszeć w radiu.

Bilety na wszystkie wydarzenia szybko się wyprzedają, co świadczy o popularności eventów, jakie odbywają się w bydgoskiej hali.

Repertuar nadchodzących eventów odbywających się w hali prezentuje się bardzo imponująco. Został dobrze przygotowany przez SISU Arena. Wydarzenia 2022 to przede wszystkim koncerty, interesujące spektakle teatralne, kino plenerowe i targi. Swoje występy zapowiedziały już takie gwiazdy jak: Daria Zawiałow, Sylwia Grzeszczak, czy Ewa Farna.

Na uwagę zasługuje również koncert „Queen symfonicznie”, gdzie można będzie usłyszeć najbardziej znane klasyki muzyczne zespołu. W SISU Arena na koncertach dopisuje dobra zabawa i niezapomniana atmosfera. Bilety na nadchodzące występy i pokazy dostępne są w sprzedaży internetowej na stronie eBilet.pl.

SISU Arena – bilety

Oprócz koncertów, w hali odbywają się również wieczory stand-upowe i kabaretowe. Jest to niezwykle popularna forma występów w ostatnim czasie. W SISU Arena na wydarzeniach komediowych zobaczymy mniej popularne oraz te bardziej znane wszystkim nazwiska gwiazd komedii. Dla najmłodszych, w hali organizowane są również pokazy i występy animatorów.

Organizatorom zależy na szerokiej ofercie kulturalnej, która pozwoli na oderwanie się od codziennych obowiązków. W SISU Arena wydarzenia to dobra okazja do spędzenia wspólnie czasu wolnego. To eventy dla par, paczek przyjaciół i całych rodzin. Warto pamiętać, że w SISU Arena bilety na wszystkie organizowane wydarzenia trzeba kupować z wyprzedzeniem.

Wydarzenia

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też