Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Infinity Club

Infinity Club

Bydgoszcz, Wyspa Młyńska
Infinity ClubOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Infinity Club to działający w weekendy klub, znajdujący się na Wyspie Młyńskiej w Bydgoszczy. Lokal ten cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród miłośników setów elektronicznych oraz koncertów z muzyką na żywo. Miejsce to słynie z organizacji cyklicznych imprez, związanych m.in. z kalendarzem życia studenckiego, współpracując z wieloma reprezentantami lokalnej sceny muzycznej. Dlaczego warto śledzić harmonogram imprez, organizowanych w tym miejscu?

Infinity Club – wydarzenia

Bydogoski klub taneczny dokłada wszelkich starań, aby organizowane co tydzień eventy jak najlepiej odpowiadały oczekiwaniom jego gości. Na jakie atrakcje możemy natrafić, decydując się na weekendowy wypad do Infinity Club? Wydarzenia, takie jak tematyczne imprezy Electro City, Vixa na Maxxa czy Old School Music & Retro Electro cieszą się niesłabnącą popularnością wśród miłośników muzyki elektronicznej w różnych postaciach.

Za najwyższą jakość granych kawałków odpowiadają zarówno DJ-e rezydenci (jak. DJ Maydan czy DJ Ansyl), jak i muzycy występujący gościnnie, którzy zapewniają gościom szampańską zabawę do późnych godzin nocnych. Organizowane wydarzenia są adresowane dla różnych grup wiekowych – zarówno niepełnoletnich, jak i dorosłych słuchaczy.

Infinity Club – koncerty

Na przestrzeni ostatnich lat stali bywalcy bydgoskiego klubu mogli uczestniczyć w koncertach wielu raperów o ogólnopolskiej sławie. Wydarzenia z udziałem których artystów cieszyły się największym zainteresowaniem wśród gości Infinity Club? Koncerty Smolastego, Szpaka, Young Igy’ego czy DJ Hazela stanowiły doskonałą okazję na wspólne wyjście z przyjaciółmi.

Koncert Szpaka, czyli Mateusza Jakuba Szpakowskiego, był częścią Licealnego Zakończenia Ferii, zorganizowanego przez Infinity Club. Bilety na koncert artysty umożliwiły słuchaczom usłyszenie na żywo największych przebojów rapera. Artysta ten wydał do tej pory cztery albumy studyjne – każdy z dotychczasowych krążków uzyskał status platynowej płyty. Rekordzistą w tym zakresie pozostaje debiutancki album Szpaka, "Atypowy", który sprzedał się w ponad 120 tysiącach egzemplarzy.

Norbert "Smolasty" Smoliński to kolejny przedstawiciel czołówki młodej sceny hip-hopowej, który wystąpił w bydgoskim Infinity Club. Koncerty z udziałem artysty cieszą się bardzo dużą popularnością w całej Polsce. Mający na koncie cztery pełnoprawne albumy raper na przestrzeni lat występował z wieloma artystami cieszącymi się ogromną popularnością, takimi jak Malik Montana, Ewa Farna, Kaz Bałagane, Robert Gawliński, Chada, Young Multi czy Mr. Polska.

Mieszkańcy Bydgoszczy i okolic mieli również okazję zobaczyć na żywo Young Igiego, który wystąpił w Infinity Club. Wydarzenie z udziałem rapera stanowiło okazję do usłyszenia kawałków, które w późniejszym czasie trafiły na jego debiutancką płytę o nazwie "Konfetti", która osiągnęła 6 miejsce na krajowej liście OLiS.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Infinity Club?
Infinity Club znajduje się w Bydgoszczy przy Wyspie Młyńskiej, na Wełnianym Rynku. Organizowane przez lokal imprezy często odbywają się w ścisłej współpracy z Clubem Stara Babcia, znajdującym się przy Wełnianym Rynku 2.
Jakie wydarzenia odbywają się w Infinity Club?
W Infinity Club mają miejsce zarówno cykliczne imprezy tematyczne, jak i koncerty na żywo. W ubiegłych latach na scenie klubu wystąpili m.in. Szpaku, Young Igi oraz Smolasty.
Kiedy został otworzony Infinity Club?
Infinity Club został otworzony w drugiej połowie czerwca 2017 roku. Imprezę o nazwie "Mocne otwarcie" poprowadził na żywo DJ Taito.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też