Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadlofame-mma
Home Miejsce Złote Tarasy

Złote Tarasy

Warszawa, Złota 59
Złote TarasyOpisWydarzeniaFani lubią też

Opis

Złote Tarasy to kompleks handlowo-biurowo-rozrywkowy znajdujący się w Śródmieściu Warszawy przy ulicy Złotej. Galeria Złote Tarasy została otworzona w 2007 roku. Obiekt składa się z kilku połączonych ze sobą budynków.  

 

Centralna część Złotych Tarasów przykryta jest wielkim szklanym dachem, pod którym na kilku poziomach znajdują się galerie handlowe i restauracje. Od strony ulicy Emilii Plater wieżowiec Skylight o wysokości około 105 metrów, który także pełni funkcję biurowca.

 

W centrum handlowym znajdują się salony znanych marek, które oferują wyjątkowe produkty. Fani mody jak i dobrego smaku będą mogli skorzystać z wielu udogodnień, które znajdują się w tym miejscu. 

Multikino Złote Tarasy

Od strony alei Jana Pawła II znajduje się kinowy multipleks „Multikino Złote Tarasy”. Kino prezentuje największe filmowe hity na dużym ekranie. Każdy fan sztuki filmowej znajdzie tu coś dla siebie. Można znaleźć tu zarówno komedie romantyczne jak i thrillery czy horrory, o których łatwo nie da się zapomnieć. Bilety do Multikina można kupić zarówno w kasie przed seansem jak i online - voucher Multikino to możliwość obejrzenia wybranego filmu w najbardziej komfortowych warunkach.

 

Źródło zdjęcia: Wikipedia, fot. Adrian Grycuk, CC-BY-SA 3.0

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

Fani lubią też

Zobacz też