Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce CH Focus

CH Focus

Bydgoszcz, Jagiellońska 39-47
CH Focus OpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Bydgoskie centrum handlowe Focus to jeden z największych tego typu obiektów w całej Polsce. Galeria liczy 90 000 metrów kwadratowych, a na jej terenie znajduje się ponad 150 lokali usługowych, takich jak sklepy odzieżowe, kino, pralnie, banki oraz biura podróży. Dodatkowym udogodnieniem jest także dwupoziomowy parking samochodowy.

Centrum handlowe Focus regularnie organizuje różnego rodzaju imprezy i koncerty, które dedykowane są gościom w różnym wieku, zarówno osobom dorosłym, jak i dzieciom oraz młodzieży. Mieszkańcy Bydgoszczy mogą wziąć również udział w warsztatach, które bardzo często skupiają się na proekologicznych tematach.

Centrum handlowe Focus – wydarzenia i eventy tematyczne

Chcąc przybliżyć najmłodszym kluczowe zagadnienia związane z dbaniem o środowisko, na terenie obiektu odbył się eko-warsztat, który przyciągnął dzieci do Centrum handlowego Focus. Bilety na to wydarzenie nie były obowiązkowe – organizatorzy wymagali jedynie wcześniejszej rezerwacji miejsca. Podczas warsztatu dzieci miały okazję poznać m.in.: narzędzia ogrodnika, nazwy kwiatów, funkcje owadów oraz zasady segregacji śmieci.

Sporym zainteresowaniem gości cieszył się także warsztat wyplatania tac z wikliny. Uczestnicy mieli możliwość stworzenia własnej tacy pod okiem profesjonalnego instruktora, który przedstawiał im podstawowe rodzaje splotów. Bilety na wydarzenie oscylowały w granicach 135 złotych.

Centrum handlowe Focus – bilety na koncerty i imprezy muzyczne

Warsztaty i wykłady tematyczne to niejedyne wydarzenia, jakie organizuje Centrum handlowe Focus. Koncerty i imprezy muzyczne regularnie umilają kupującym spacery po sklepach. Na terenie galerii odbył się m.in. koncert fortepianowy „Shoppin’ with Chopin”, podczas którego zagrano popularne utwory w fortepianowej odsłonie. Na scenie zobaczyć można było laureatów wielu międzynarodowych i krajowych konkursów, takich jak Malwina Marciniak, Marcin Wieczorek czy Marta Ustyniak-Babińska.

Inspiracją do powstania wydarzenia były słynna idea powszechnego muzykowania w miejscach nieoczywistych, która zapoczątkowana została we Francji.

Centrum handlowe Focus – wydarzenia i akcje charytatywne

Na terenie galerii organizowane są także liczne akcje charytatywne. W ostatnich tygodniach kupujący mieli okazję wziąć udział w corocznej zbiórce żywności i akcesoriów dla potrzebujących psów i kotów. W ramach podziękowania za wsparcie czworonogów pomagający obdarowywani byli prezentem w postaci pięknej, żywej choinki.

Goście mogli także udział w jesiennej akcji profilaktycznej, która organizowana jest przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland. Podczas eventu chętni mogli uzyskać kompleksowe informacje na temat profilaktyki nowotworowej oraz dietetyki. Oprócz skorzystania z darmowych badań i porad medycznych, zainteresowani mogli również zarejestrować się jako potencjalni dawcy szpiku kostnego.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Centrum handlowe Focus?
Budynek Galerii Focus znajduje się w centrum Bydgoszczy przy ulicy Jagiellońskiej 39-47. W sąsiedztwie centrum zlokalizowane są liczne przystanki komunikacji miejskiej.
Jakie wydarzenia odbywają się w Centrum handlowe Focus? Koncerty i eventy
Na terenie galerii regularnie odbywają się takie eventy, jak warsztaty tematyczne, koncerty oraz akcje charytatywne oraz prozdrowotne. Bilety na imprezy zamknięte zdobyć można w wygodnej sprzedaży elektronicznej.
Kiedy został otworzony Centrum handlowe Focus?
Galeria rozpoczęła swoją działalność w pierwszej połowie 2008 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też