Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Miejsce Lotnisko Olsztyn-Dajtki

Lotnisko Olsztyn-Dajtki

Olsztyn, Sielska 34
Lotnisko Olsztyn-DajtkiOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Lotnisko Olsztyn Dajtki to cywilno-sportowe lotnisko zlokalizowane ok. 4,5 km od centrum Olsztyna, w dzielnicy Dajtki. Przynależy ono do warmińsko-mazurskiego aeroklubu. Działają tu takie sekcje jak: spadochronowa, szybowcowa oraz samolotowa. Warto podkreślić jednak, że imprezy organizowane przez klub nie są skierowane wyłącznie do szeroko pojętego grona miłośników awiacji. Ku uciesze wielu miłośników rozrywki, Lotnisko Olsztyn Dajtki jest również organizatorem wielu wydarzeń kulturalnych, które przyciągają spore tłumy na płytę lotniska.

Cyklicznie odbywające się na terenie obiektu imprezy stanowią gwarancję niezapomnianej rozrywki dla całej rodziny, która dostarcza masę pozytywnych wrażeń. Bilety na nadchodzące eventy dostępne są w sprzedaży przez eBilet.pl. 

Lotnisko Olsztyn Dajtki - wydarzenia

Organizowane na Lotnisku Olsztyn Dajtki koncerty obejmują szeroką gamę występów i pokazów artystów muzycznych o ogólnopolskiej sławie. Pełne emocji i atrakcji widowiska to jeden z najważniejszych wyróżników imprez, które odbywają się na terenie lotniska w Olsztynie. Na wiele z organizowanych koncertów przez Lotnisko Olsztyn Dajtki, bilety dostępne są w sprzedaży również przez Internet.

Dlaczego warto odwiedzić Lotnisko Olsztyn Dajtki? Wydarzenia, które mają tu miejsce, cieszą się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców miasta i okolic, co widać po ilości sprzedanych biletów. To widowiska, które przyciągają nie tylko występami sławnych artystów, ale również niepowtarzalnym klimatem, wyjątkowym obiektem oraz obietnicą spędzenia tu niezapomnianych chwil. Niezależnie od wieku, każdy widz znajdzie coś dla siebie. Repertuar koncertów został stworzony po to, aby dostarczyć jak najwięcej zabawy i rozrywki. 

Obiekt został gospodarzem wielkich wydarzeń kulturalnych. Odbyły się tu m.in. Love Message Festival, na którym swoje show zaprezentowali m.in. Dj Tonka, Dj Dune, Nana, Mr President, Masterboy czy Dr. Alban; oraz XXIV Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej Olsztyn 2019, w ramach którego swoje występy na żywo zaprezentowali tacy artyści jak m.in. Morandi, Bayer Full, DBomb, Masters, Miły Pan czy Top Girls. Na aktualne i nadchodzące wydarzenia na Lotnisku Olsztyn Dajtki, bilety dostępne są w sprzedaży na eBilet.pl. 

Lotnisko Olsztyn Dajtki - koncerty

Koncerty organizowane przez Lotnisko Olsztyn Dajtki to prawdziwa gratka dla miłośników muzyki na żywo. Wśród organizowanych w minionych latach wydarzeniach dominowały występy ogólnopolskich gwiazd disco polo oraz muzyki elektronicznej.Kalendarium imprez organizowanych przez obiekt wygląda bardzo interesująco. Warto zatem śledzić aktualności związane z planowanymi w tym miejscu eventami i imprezami towarzyszącymi. Wydarzenia na Lotnisku OlsztynDajtki to doskonała forma spędzenia czasu wolnego z przyjaciółmi bądź rodziną. 

Bogaty repertuar atrakcji na pewno przyciągnie tłumy widzów w każdym wieku. Na nadchodzące wydarzenia, prowadzona jest sprzedaż przez Internet. Dla wszystkich fanów rozrywki i lotnictwa to idealne miejsce do odpoczynku od codziennych spraw i problemów. Koncerty popularnych artystów dostarczą widzom mnóstwo pozytywnych wibracji. Nie można zatem tego przegapić!

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Lotnisko Olsztyn Dajtki?
Lotnisko Olsztyn Dajtki znajduje się ok. 4,5 km od centrum Olsztyna, w dzielnicy Dajtki.
Jakie wydarzenia odbywają się w Lotnisko Olsztyn Dajtki?
Na lotnisku mają miejsce wydarzenia muzyczne. Odbyły się tu występy takich artystów jak: Miły Pan, Zenon Martyniuk z zespołem Akcent, Boys czy Jorrgus.
Kiedy został otworzony Lotnisko Olsztyn Dajtki?
Lotnisko zostało wybudowane w 1926 roku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też