Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Miejsce Centrum Handlowe Jakub

Centrum Handlowe Jakub

Olsztyn, plac Jedności Słowiańskiej 1
Centrum Handlowe JakubOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Centrum Handlowe Jakub funkcjonuje w dwóch kamienicach zlokalizowanych w samym centrum Olsztyna. To jeden z najstarszych kompleksów handlowych w mieście. W trzypiętrowych, połączonych ze sobą budynkach o powierzchni 1600 metrów kwadratowych, mieści się ok. 30 stoisk, oferujących klientom niezwykle zróżnicowany asortyment. W Centrum Handlowym Jakub mają swoje biura również firmy usługowe.

Obiekt stanowi również interesującą alternatywę dla wszystkich szukających sposobów na wolny czas. W Centrum Handlowym Jakub organizowane się wydarzenia kulturalne, które przypadną do gustu również tym najmłodszym. Każdy odwiedzający może liczyć na szansę napotkania na interesujące propozycje rozrywkowe, dopasowane pod swój gust i oczekiwania. Na wiele spośród nadchodzących w obiekcie wydarzeń, bilety dostępne są w sprzedaży stacjonarnej oraz przez internet, m.in. za pośrednictwem platformy eBilet.pl.

Centrum Handlowe Jakub – wydarzenia

Odbywające się w Centrum Handlowym Jakub wydarzenia to fantastyczne propozycje występów kulturalnych, które z pewnością dostarczą sporo dobrej zabawy wszystkim zainteresowanym. Na terenie obiektu organizowane są wydarzenia muzyczne, koncerty i interesujące wystawy oraz pokazy, uwzględniające również ciekawe propozycje dla najmłodszych klientów. Odbywające się w obiekcie eventy cieszą się dużą popularnością wśród widzów z miasta i okolic.

Dlaczego warto odwiedzić Centrum Handlowe Jakub? Wydarzenia kulturalne i koncerty, mające tu miejsce, gwarantują sporą dawkę wrażeń, a interesujący harmonogram zróżnicowanych wydarzeń jest doceniony publiczność w każdym wieku. W obiekcie miała miejsce m.in. wystawa Lego, podczas których wszyscy wielbiciele pochodzących z Danii klocków mieli możliwość ujrzenia na żywo interesujących modeli, zbudowanych z najsłynniejszych zabawek na świecie. W ramach zorganizowanego w Centrum Handlowym Jakub wydarzenia na widzów czekało kilkadziesiąt największych budowli znanych z filmów, seriali oraz życia codziennego, takich jak m.in. Titanic, Wieża Eiffla, Hogwart, Disneyland czy replika apartamentu z serialu Przyjaciele.

Centrum Handlowe Jakub to miejsce, które pozwoli na oderwanie się od codziennych obowiązków. Oprócz możliwości zrobienia zakupów, skorzystania ze strefy relaksu i rozrywki, na kupujących czekają interesujące atrakcje, stanowiące gwarancję dobrej zabawy – na bieżące i nadchodzące eventy, odbywające się w Centrum Handlowym Jakub, bilety dostępne są w sprzedaży przez Internet i na eBilet.pl.

Centrum Handlowe Jakub –bilety

Centrum Handlowe Jakub jest miejscem chętnie odwiedzanym przez mieszkańców Olsztyna. Realizowane tu inicjatywy z pewnością zapewnią wiele dobrej zabawy zarówno dorosłym, jak i najmłodszym klientom. Nadchodzące wydarzenia to bardzo zróżnicowane propozycje rozrywkowe, pełne ciekawych widowisk, które z pewnością wzbudzą ogromne zainteresowanie i emocje.

Zapoznaj się z aktualnym repertuarem odbywających się w Centrum Handlowym Jakub wydarzeń i zobacz na żywo interesujące wystawy czy spotkania. Na wielu nadchodzących wydarzeniach obowiązuje biletowanie, o czym warto pamiętać wybierając się Centrum Handlowego Jakub. Bilety dostępne są w sprzedaży na eBilet.pl.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Centrum Handlowe Jakub?
Centrum Handlowe Jakub znajduje się przy placu Jedności Słowiańskiej 1 w Lublinie.
Jakie wydarzenia odbywają się w Centrum Handlowym Jakub?
W obiekcie miała miejsce Wystawa Lego.
Kiedy zostało otworzone Centrum Handlowe Jakub?
Centrum Handlowe Jakub istnieje od 1992 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też