Miły Pan

Miły Pan

Miły Pan to pseudonim artystyczny Piotra Kopczyńskiego. Artysta urodził się w 1996 roku w Warszawie.

Swoją muzyczną przygodę rozpoczął w wieku 17 lat. Początkowo tworzył tylko dla siebie i znajomych. Przełom w jego karierze nastąpił podczas występu w Disco Star, gdzie zaprezentował swój utwór „Królowa”, nie wygrał programu, ale został zapamiętany przez publiczność. W 2018 roku podpisał kontrakt z wytwórnią Lemon Records, a kawałek „Królowa” podbiła radiowe playlisty.

Miły Pan – koncerty

Piotr „Miły Pan” Kołaczyński to bez wątpienia jeden z najbardziej rozchwytywanych młodych twórców. Artysta jest zapraszany na liczne koncerty disco polo, dając nawet kilkaset występów w ciągu roku. Z kim dotychczas dzielił scenę Miły Pan? Koncerty i wydarzenia z udziałem artysty wyprzedają bilety wśród miłośników muzyki tanecznej w całej Polsce.

Jednym z największych wydarzeń, w których brał udział Miły Pan, były Juwenalia MegaWAT Bemowo 2019. Osoby, które zdecydowały się nabyć bilety na tę imprezę, zapewniły sobie dwa dni pełne koncertów gwiazd disco polo, hip hopu, popu i rocka. Na warszawskich juwenaliach wystąpili m.in. Zenek Martyniuk, Bracia Figo Fagot, Top Girls, Żabson, IRA, Kamil Bednarek czy Farben Lehre.

Młoda gwiazda wystąpiła także m.in. podczas Przebojowych Mikołajek w gdańskiej ERGO Arenie. 6 grudnia 2019 r. Miły Pan miał okazję wystąpić u boku Cleo, Boys, Top Girls, MIG, Weekend, Ronnie Ferrari, Daj to głośniej, Łobuzy czy Książę Kapota. Odbywające się wówczas koncerty disco polo stanowiły nie lada gratkę dla miłośników tego gatunku.

Miły Pan – popularność artysty rośnie

Miły Pan w Polsce wyrasta na jednego z czołowych młodych artystów disco polo. W serwisie Spotify każdego miesiąca słucha go ponad ćwierć miliona osób. Jeszcze bardziej imponująco prezentują się jego statystyki z portalu YouTube: jego najbardziej znana piosenka, „Królowa”, zgromadziła już 130 mln wyświetleń, a utwór „Małolatki” na kanale Lemon Records przesłuchano ponad 104 mln razy. Wśród innych znanych utworów artysty znajduje się m.in. „Melanż” (39 mln wyświetleń), „Lovesong” (30 mln wyświetleń) czy „Musisz się starać” (47 mln wyświetleń).

Miły Pan – kariera w MMA

Nie każdy wie, że Miły Pan w Polsce nie występuje wyłącznie w charakterze wykonawcy disco polo. Artysta ma za sobą debiut na freak fightowej gali FAME 11: Fight Club, gdzie pokonał Norberta „Smolastego” Smolińskiego już w pierwszej rundzie, gdy przeciwnik poddał się wskutek odniesionej podczas walki kontuzji kolana.

Miły Pan – koncerty 2022

Gdzie w najbliższej przyszłości wystąpi Miły Pan? Koncerty 2022 uwzględniają m.in. Andrzejki w Rytmie Disco Polo – 12 listopada do Stegu Arena w Opolu przybędą m.in. Piękni i Młodzi, After Party, Topky, DiscoBoys, Power Play czy CamaSutra.

Wśród innych wydarzeń, w których weźmie udział Miły Pan, warto wymienić m.in. Prawdziwy Maraton Disco Polo – impreza odbędzie się 10 czerwca w Toruniu, a na scenie pojawią się m.in. Top Girls, Daj To Głośniej, Czadoman oraz Long & Junior.

Miły Pan - Często zadawane pytania

  • W najbliższym czasie Miły Pan wystąpi w: Kielcach, Lublinie
  • Miły Pan wydał do tej pory jeden album studyjny, „Discopolot”, który został wydany 30 kwietnia 2021 roku przez wytwórnię Magic Records. Z płyty tej pochodzą również liczne single promocyjne.
  • Twórczość Miłego Pana to muzyka będąca połączeniem disco polo z muzyką dance.
  • Pierwsze kroki w show biznesie Miły Pan wykonał w 2018 roku, kiedy wziął udział w programie Disco Star. Choć jurorzy nie poznali się na talencie muzyka, jego twórczość po niedługim czasie podbiła internet, a utwór „Królowa” zyskał ponad 130 milionów wyświetleń na portalu YouTube.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Miły Pan
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Miły Pan BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza
Lubin
28.01.2023
sprawdzanie dostępności
od 119 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Kielce
23.06.2023
piątek, 19:30
Amfiteatr Kadzielnia
wejście od 18:30
sprawdzanie dostępności
od 50 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Data
Miejsce
Tytuł

wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}


wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}
sprawdzanie dostępności
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
sprzedaż zakończona
Zajawka!

Aktualne wydarzenia tego artysty

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/