Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfame-mmaaudioriversun-festival
Home Artysta Miły Pan

Miły Pan

Sprawdź wydarzenia
Miły PanSzczegółyOpisWydarzeniaMiły Pan - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Szczegóły

wiek:
28 lat
data urodzenia:
31.05.1996
miejsce urodzenia:
Warszawa
dyscyplina:
piosenkarz disco polo
social media:

Opis

Miły Pan to pseudonim artystyczny Piotra Kopczyńskiego. Artysta urodził się w 1996 roku w Warszawie.

Swoją muzyczną przygodę rozpoczął w wieku 17 lat. Początkowo tworzył tylko dla siebie i znajomych. Przełom w jego karierze nastąpił podczas występu w Disco Star, gdzie zaprezentował swój utwór „Królowa”, nie wygrał programu, ale został zapamiętany przez publiczność. W 2018 roku podpisał kontrakt z wytwórnią Lemon Records, a kawałek „Królowa” podbiła radiowe playlisty.

Miły Pan – koncerty

Piotr „Miły Pan” Kołaczyński to bez wątpienia jeden z najbardziej rozchwytywanych młodych twórców. Artysta jest zapraszany na liczne koncerty disco polo, dając nawet kilkaset występów w ciągu roku. Z kim dotychczas dzielił scenę Miły Pan? Koncerty i wydarzenia z udziałem artysty wyprzedają bilety wśród miłośników muzyki tanecznej w całej Polsce.

Jednym z największych wydarzeń, w których brał udział Miły Pan, były Juwenalia MegaWAT Bemowo 2019. Osoby, które zdecydowały się nabyć bilety na tę imprezę, zapewniły sobie dwa dni pełne koncertów gwiazd disco polo, hip hopu, popu i rocka. Na warszawskich juwenaliach wystąpili m.in. Zenek Martyniuk, Bracia Figo Fagot, Top Girls, Żabson, IRA, Kamil Bednarek czy Farben Lehre.

Młoda gwiazda wystąpiła także m.in. podczas Przebojowych Mikołajek w gdańskiej ERGO Arenie. 6 grudnia 2019 r. Miły Pan miał okazję wystąpić u boku Cleo, Boys, Top Girls, MIG, Weekend, Ronnie Ferrari, Daj to głośniej, Łobuzy czy Książę Kapota. Odbywające się wówczas koncerty disco polo stanowiły nie lada gratkę dla miłośników tego gatunku.

Miły Pan – popularność artysty rośnie

Miły Pan w Polsce wyrasta na jednego z czołowych młodych artystów disco polo. W serwisie Spotify każdego miesiąca słucha go ponad ćwierć miliona osób. Jeszcze bardziej imponująco prezentują się jego statystyki z portalu YouTube: jego najbardziej znana piosenka, „Królowa”, zgromadziła już 130 mln wyświetleń, a utwór „Małolatki” na kanale Lemon Records przesłuchano ponad 104 mln razy. Wśród innych znanych utworów artysty znajduje się m.in. „Melanż” (39 mln wyświetleń), „Lovesong” (30 mln wyświetleń) czy „Musisz się starać” (47 mln wyświetleń).

Miły Pan – kariera w MMA

Nie każdy wie, że Miły Pan w Polsce nie występuje wyłącznie w charakterze wykonawcy disco polo. Artysta ma za sobą debiut na freak fightowej gali FAME 11: Fight Club, gdzie pokonał Norberta „Smolastego” Smolińskiego już w pierwszej rundzie, gdy przeciwnik poddał się wskutek odniesionej podczas walki kontuzji kolana.

Wydarzenia

Miły Pan - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Miły Pan?

Miejscowości, w których Miły Pan wystąpi w najbliższym czasie: Ostróda, Opole, Mrągowo.

Jakie albumy wydał dotychczas Miły Pan?
Miły Pan wydał do tej pory jeden album studyjny, „Discopolot”, który został wydany 30 kwietnia 2021 roku przez wytwórnię Magic Records. Z płyty tej pochodzą również liczne single promocyjne.
Jaką muzykę tworzy Miły Pan?
Twórczość Miłego Pana to muzyka będąca połączeniem disco polo z muzyką dance.
Kiedy zaczęła się kariera Miłego Pana?
Pierwsze kroki w show biznesie Miły Pan wykonał w 2018 roku, kiedy wziął udział w programie Disco Star. Choć jurorzy nie poznali się na talencie muzyka, jego twórczość po niedługim czasie podbiła internet, a utwór „Królowa” zyskał ponad 130 milionów wyświetleń na portalu YouTube.

Fani lubią też

Zobacz też