Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Jinjer

JinjerOpisWydarzeniaFani lubią też

Opis

Jinjer to pochodzący z Ukrainy zespół wykonujący szeroko pojętą muzykę metalową. Założony został w 2009 roku w Darłówce niedaleko Doniecka. Obecnie w skład zespołu Jinjer wchodzą Tatiana Shmailyuk, Roman Ibramkhalilov, Eugene Abdukhanov,Vladislav Ulasevich.

Rozwój zespołu Jinjer

Pierwsza płyta zespołu Jinjer Inhale, Don't Breathe stworzona została w wytwórni The Leaders Records w 2013 roku. W tym samym roku zespół Jinjer został okrzyknięty najlepszym zespołem metalowym na Ukrainie.

 

W 2014 roku ukazał się drugi studyjny album grupy pt. Cloud Factory. W 2015 roku zespół pożegnał swojego założyciela, którym jest Dmitriy Oksen.

 

W 2016 roku zespół podpisał kontrakt z austriacką wytwórnią muzyczną Napalm Records, dzięki temu w tym samym roku na sklepowe półki trafił trzeci krążek zespołu King of Everything, a nowym perkusistą został Vladislav Ulasevich. Trzy lata później czyli w 2019 roku ukazał się czwarty krążek studyjny zespołu pt. Macro.

Koncerty Jinjer 2021

Koncerty Jinjer są bardzo popularne w wielu państwach. Zespół stale poszerza grono swoich fanów. Jinjer zostali zaproszeni do Polski w 2020 roku, aby wziąć udział w Pol’and’Rock Festival. 

 

Jinjer 2021 to koncert w Krakowie, który odbędzie się już we wrześniu w Hype Park, jako support wystąpi grupa Hypno5e, wystąpi również gość specjalny Humanity’s Last Breath. Wydarzenie muzyczne z udziałem zespołu są okazją, aby usłyszeć na żywo utwory z ich repertuaru. Koncerty Jinjer to za każdym razem duża dawka energii dla każdego fana zespołu.

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn