Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta Beast In Black

Beast In Black

Beast In BlackOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Dowodem na to, że w Finlandii naprawdę świetnie potrafią grać kłaniający się tradycji melodyjny heavy metal, jest powstała w 2015 roku w Helsinkach grupa Beast In Black.

 

Inicjatorem założenia zespołu, który składa piękny pokłon dokonaniom Judas Priest czy Accept, a z nowszych inspiracji, chociażby uwielbianego w Polsce Sabaton, był gitarzysta i wokalista Anton Kabanen. Personalia tego pana są na scenie dość znane, bo wcześniej Fin był muzykiem dość dobrze znanej z koncertów w naszym kraju formacji Battle Beast.

 

Beast In Black skład zespołu

 

Zespół tworzą Mate Molnar (gitara basowa), Atte Palokangas (gitara), Yannis Papadopoulos (wokal), Kasperi Heikkinen (gitara), Anton Kabanen (gitara).

 

Beast In Black dyskografia

 

Ich debiutancki album "Berserker" (2017) pokrył się złotem, co jest kolejnym dowodem na to, że na mocną, melodyjną muzykę, w której ścierają się wpływy Accept, Judas Priest, Blind Guardian, Powerwolf albo Sabaton, zawsze będzie zapotrzebowanie. Ich drugie wydawnictwo – „From Hell With Love” (2019) - otacza aura ciężkiego brzmienia, która emitują niezrównane pokłady thrash metalowej energii w postaci dźwięków, dając słuchaczowi niebywałe przeżycia muzyczne

 

Beast In Black koncerty

 

Zespół w swojej karierze supportował swoich wielkich rodaków z Nightwish oraz Włochów z Rhapsody. W Polsce po raz pierwszy zagrali 6 marca 2018 roku w warszawskim klubie Proxima. Zagrali również 17 listopada 2018 roku w TAURON Arenie Kraków oraz 11 listopada 2019 roku w Zaklętych Rewirach we Wrocławiu.

 

Foto/źródło: facebook.com/beastinblackofficial/

 

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Kto gra w zespole Beast In Black?
Zespół tworzą Mate Molnar (gitara basowa), Atte Palokangas (gitara), Yannis Papadopoulos (wokal), Kasperi Heikkinen (gitara), Anton Kabanen (gitara).
Gdzie w Polsce odbył się koncert Beast In Black?
W Polsce po raz pierwszy zagrali 6 marca 2018 roku w warszawskim klubie Proxima. Zagrali również 17 listopada 2018 roku w TAURON Arenie Kraków oraz 11 listopada 2019 roku w Zaklętych Rewirach we Wrocławiu.
Przed jakimi gwiazdami grał zespół?
Zespół w swojej karierze supportował swoich wielkich rodaków z Nightwish oraz Włochów z Rhapsody.
Jakie wpływy muzyczne słychać w muzyce Beast In Black?
Accept, Judas Priest, Blind Guardian, Powerwolf albo Sabaton,
Jakie wyróżnienie zdobył debiutancki album Beast In Black?
Ich debiutancki album "Berserker" (2017) pokrył się złotem.

Fani lubią też

Zobacz też