Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfame-mmasunrise-festivalsun-festival
Home Miejsce Klub Powstańcza Rynek Gliwice

Klub Powstańcza Rynek Gliwice

Gliwice, Rynek 24-26
Sprawdź wydarzenia
Klub Powstańcza Rynek GliwiceOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Klub Powstańcza Rynek Gliwice, usytuowany w historycznym centrum miasta, na Rynku w Gliwicach, stanowi połączenie klubu muzycznego, restauracji i pubu. Z łatwością można go znaleźć, spacerując po malowniczych uliczkach starego miasta, gdzie nowoczesność splata się z historią, tworząc niepowtarzalny klimat. To świetne miejsce zarówno, jeśli szukamy lokalu “na piwo” czy chcemy zjeść coś dobrego lub iść na koncert.

Klub Powstańcza Rynek Gliwice to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. To przestrzeń, gdzie historia łączy się z nowoczesnością, a kultura i rozrywka splatają w jedno, tworząc niezapomniane chwile spędzone w sercu Gliwic.

Klub Powstańcza Gliwice - wydarzenia

Klub Powstańcza Rynek Gliwice jest miejscem szerokiej gamy wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych. Od koncertów, przez spektakle stand-up, po imprezy taneczne i klimatyczne występy na żywo – każdy znajdzie coś dla siebie. Pub dzięki przyjaznej atmosferze, dynamicznemu rozwojowi i bogatej ofercie wydarzeń szybko zyskał uznanie wśród mieszkańców i gości miasta. 

To nie tylko miejsce rozrywki, ale i kultury. Znajdujący się na dwóch poziomach obiekt łączy w sobie funkcje pubu, miejsca organizacji imprez, kabaretów i występów muzycznych, a także restauracji specjalizującej się w klasycznej kuchni polskiej. Organizowane przez Klub Powstańcza Gliwice wydarzenia to cała masa różnych styli, kultur i rodzajów muzyki.

 

Klub Powstańcza Rynek Gliwice - koncerty i spektakle

Miejsce słynie z organizacji koncertów różnorodnych gatunków muzycznych. Od jazzu, poprzez rock, aż po elektronikę i metal – każdy miłośnik muzyki na żywo znajdzie tu coś dla siebie. Atmosfera tych wydarzeń, w połączeniu z unikalnym wnętrzem, tworzy niezapomniane wspomnienia.

Klub miał okazję być organizatorem takich wydarzeń jak Lost Melodies: The Bushmen Experience & DEEP, koncerty zespołów Akurat i Gooral, czy wieczory stand-up z Nowaczykiem i Jahnsem. Dzięki różnorodności propozycji, klub stał się ulubionym miejscem spotkań miłośników muzyki, kultury i rozrywki. W Klubie Powstańcza Rynek Gliwice koncerty przyciągają wielu zorientowanych na kulturę ludzi o różnych upodobaniach.

  

Klub Powstańcza Rynek Gliwice - bilety

Planowanie wizyty warto rozpocząć od zapoznania się z kalendarzem wydarzeń i dostępnością wejściówek. Na wydarzenia w Klubie Powstańcza Rynek Gliwice bilety kupisz internetowo dzięki stronie eBilet.pl. Dowiesz się też co nieco na temat nadchodzących koncertów, spektakli i innych atrakcji.

Zachęcamy również do zapoznania się z oficjalnymi kanałami w mediach społecznościowych placówki. Strony zawierają informacje o eventach, zdjęcia i dosłownie wszystko co powinieneś wiedzieć, jeśli interesuje Cię dobra, muzyczna rozrywka. Może planujesz po prostu wyjść coś zjeść? Dzięki informacjom dostępnym na facebooku lub Instagramie klubu, bez problemu zarezerwujesz stolik dla siebie i rodziny lub przyjaciół.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Klub Powstańcza Rynek Gliwice?
Klub Powstańcza Rynek Gliwice znajduje się w historycznym centrum miasta, na Rynku w Gliwicach, łatwo dostępny spacerując po malowniczych uliczkach starego miasta.
Jakie wydarzenia odbywają się w Klub Powstańcza Rynek Gliwice?
Klub oferuje szeroką gamę wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych, takich jak koncerty różnych gatunków muzycznych, spektakle stand-up, imprezy taneczne oraz klimatyczne występy na żywo.
Kiedy został otworzony Klub Powstańcza Rynek Gliwice?
Oficjalne otwarcie miało miejsce 29.10. 2022 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też