Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskadawid-podsiadlo
Home Koncerty Metal Ice Nine Kills

Ice Nine Kills

06.07.2024 Warszawa

Organizator: Knock Out Productions

Ice Nine KillsBiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

Ice Nine Kills
sobota
06.07.2024
18:30

Ice Nine Kills

Warszawa, Progresja

O wydarzeniu

Amerykanie przesuwają część europejskiej trasy. Na występ w stolicy zapraszamy 6 lipca 2024 roku do klubu Progresja! Ice Nine Kills bilety już w sprzedaży.

W związku z aktualną sytuacją prawną Spencera Charnasa, zespół nie będzie mógł przyjechać do Europy wcześniej, niż w kwietniu. W związku z zaplanowaną już inną trasą, u boku zespołu Metallica, część headlinerskich występów grupy została przesunięta na lato 2024 roku.

Informujemy również, że grupa Skynd nie zagra jako support Ice Nine Kills w nowym terminie wydarzenia.

Ice Nine Kills przyjedzie na jeden koncert do Warszawy

Horror punk, melodyjny hardcore, metalcore, pop punk plus nieco symfoniczności oraz niemało teatralności – taką receptę wypisali sobie muzycy bostońskiej grupy Ice Nine Kills. Zespół powstał w 2000 roku jako Ince Nine. Te czasy pamięta z obecnego wcielenia tylko Spencer Charnas (wokal, klawisze), jeden z założycieli. Inspiracją do nazwy była postać z powieści Kurta Vonneguta. Ale Ice Nine Kills bliżej do bohaterów horrorów Stephena Kinga, "American Psycho" i takich kultowych produkcji, jak "Koszmar z ulicy Wiązów", "Piła", "Lśnienie", "Teksańska masakra piłą mechaniczną", "Krzyk". 

 

Na scenie wyglądają niczym banda zamożnych i snobistycznych kumpli Patricka Batemana, którzy przed kolejnym krwawym zajęciem, postanowili dla rozładowania napięcia zagrać koncert. Z łatwością tworzą chwytliwe refreny, a w tekstach wszystko podlewają obficie posoką. Sprawdza się to świetnie, czego dowodem, chociażby dwie ostatnie studyjne płyty w Top 20 "Billboardu". W Polsce promować będą krwawe historyjki, jakie znalazły się na jednej z nich, "The Silver Scream 2: Welcome To Horrorwood" (2021).

 

Bilety: 99/109 zł – przedsprzedaż, 120zł – w dniu koncertu.

 

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też