Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemaudioriverfame-mmasunrise-festival
Home Miejsce EXPO XXI

EXPO XXI

Warszawa, Prądzyńskiego 12/14
Sprawdź wydarzenia
EXPO XXIOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

EXPO XXI to centrum wystawowe, w którym odbywają się wydarzenia różnego rodzaju – od targów, seminariów, konferencji, przez pokazy mody, bankiety, aż po imprezy kulturalne i sportowe. Zlokalizowany jest przy ulicy Prądzyńskiego 12, na warszawskiej Woli, w bliskiej odległości od Dworca Zachodniego i Centralnego, lotniska im. Fryderyka Chopina. Kompleks EXPO XXI odwiedza rocznie nawet kilkaset tysięcy osób.

EXPO XXI – centrum konferencyjno-wystawowe w Warszawie

Główna część obiektu do użytku została oddana w 2001 roku, natomiast w 2009 roku rozbudowano go o halę nr 4. Na tę chwilę EXPO XXI w Warszawie to 20 000 m2 powierzchni, na którą składają się cztery hale, 10 sal konferencyjnych i obszar ekspozycji zewnętrznej z parkingiem, mieszczącym 1500 samochodów.

 

EXPO XXI to przestrzeń do organizacji eventów różnego rodzaju, włącznie z wydarzeniami, które wymagają odpowiedniej scenografii, nagłośnienia, cateringu i miejsc noclegowych. Obiekt przystosowany jest do osób niepełnosprawnych – posiada jednopoziomowe hale, podjazdy, specjalne miejsca parkingowe, toalety i windę. EXPO XXI – centrum konferencyjno-wystawowe w Warszawie jest członkiem, ICCA, Warszawskiej Organizacji Turystycznej, UFI, Polskiej Izby Przemysłu Targowego, Warszawskiej Izby Gospodarczej oraz Stowarzyszenia Konferencji i Kongresów w Polsce.

Koncerty w EXPO XXI

W centrum wystawowym EXPO XXI miały miejsce wielkie wydarzenia – koncerty gwiazd, spektakle, festiwale. Każdy z eventów przyciągnął wielu gości, pragnących zobaczyć ulubionych artystów na żywo. Kto odwiedził EXPO XXI? Koncertowali tu m.in. Pentatonix i Melanie Martinez. To właśnie w tym miejscu odbyły się Viva Comet 2011 i 2012, The Musical Box i Festiwal Tańca Let’s Dance. EXPO XXI bilety na wydarzenia sprzedawały się w zawrotnym tempie.

 

EXPO XXI w Warszawie nie próżnuje – w przygotowaniu są kolejne, niezwykłe eventy. Wystąpią tu gwiazdy światowego formatu, na które czeka cała Polska! Alanis Morissette World Tour w listopadzie 2021, Bullet For My Valentine w styczniu 2022, Nothing But Thieves w kwietniu 2022, ikona electropopu Roisin Murphy w maju 2022, Yungblud – Life On Mars Tour w maju 2022, Alt-J w lipcu 2022 – koncerty EXPO XII to gwarancja świetnej atmosfery i doskonałej zabawy!

 

Co będzie się działo w EXPO XXI? Koncerty 2022 to największa, choć nie jedyna grupa wydarzeń, jakie będą miały miejsce w kompleksie. Polskę odwiedzi Sasha Velour, drag queen i jej niezwykłe show z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom odkrywania własnego „ja”.  Niezwykłe efekty specjalne, reżyseria, choreografia, iluzja i złudzenia – tak po krótce opisać można Smoke & Mirrors Tour.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się kompleks EXPO XXI?
Kompleks EXPO XXI znajduje się w Warszawie, przy ulicy Prądzyńskiego 12/14 na Woli, w bliskiej odległości od lotniska im. Fryderyka Chopina, Dworca Centralnego oraz Zachodniego. Centrum wystawowe jest doskonale skomunikowane z miastem – można tu dojechać metrem, tramwajem lub autobusem.
Kiedy został wybudowany kompleks EXPO XXI?
Główną część EXPO XXI w Warszawie wybudowano w 2001 roku, osiem lat później – w 2009 roku – obiekt powiększono o halę nr 4.
Jakie koncerty odbyły się w EXPO XXI?
W EXPO XXI odbywają się różne wydarzenia – wystawy, pokazy mody, bankiety, targi, imprezy kulturalne i sportowe. Dużym zainteresowaniem cieszą się koncerty – to właśnie w EXPO XXI wystąpiły takie gwiazdy, jak Melanie Martinez i Pentatonix. Odbyły się tu Pure Festival, Viva Comet 2011 i 2012, Festiwal Tańca Let’s Dance, The Musical Box i wiele innych.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też