Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Artysta Korolova

Korolova

KorolovaOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Olga Korolova to producentka muzyczna oraz DJ-ka. Pochodzi z Ukrainy, a jej utwory są znane na całym świecie. Tworzona przez nią muzyka jest wydawana przez jedne z najlepszych wytwórni na świecie, takich jak Zehn, Get Physical oraz AFTR:HRS. Nic dziwnego, że jest tak znana, skoro jest utwory trafiają na najwyższe miejsca na Beatport. 

Korolova: kariera muzyczna

Olga Korolova po raz pierwszy słuchała muzyki tanecznej w 2003 roku, gdy oglądała Gabriel & Dresden. Już wtedy zakochała się w tych brzmieniach i zaczęła zajmować się tworzeniem własnej muzyki. Na początku działała pod pseudonimem DJ Da Queen i zajmowała się muzyką EDM. Później wypuściła swój debiutancki utwór pod własnym nazwiskiem. Porzuciła pseudonim i po sukcesie utworu "Time Again", który nagrała wspólnie z Janem Blomqvisten, rozpoczęła swoją karierę na dobre. 

Piosenka "Time Again" trafiła na listę TOP 20 najlepszych utworów muzycznych według Melodic Techno. Znalazł się tam także remiks piosenki "Get Down". Oba utwory zostały odsłuchane setki tysięcy razy w popularnych serwisach. 

Kariera Olgi Korolovej od początku była bardzo dynamiczna. Już 3 miesiące po wypuszczeniu debiutanckiego utworu znalazła się na liście 50 najpopularniejszych producentów w Melodic Techno. Artystka występuje także na żywo, a jej utwory supportowali już najbardziej znani DJ-e, tacy jak Tiesto, Nora En Pure czy Pete Tong. Podejmowali oni także próby zagrania utworów Olgi Korolovej. 

Na żywo można ją usłyszeć także na YouTube. Gdy tworzy mixy, słuchają jej jednocześnie setki tysięcy ludzi, a nagrania zbierają później miliony wyświetleń. Jej koncerty na scenie są spektakularne i pełne przeróżnych efektów świetlnych. 

Dyskografia

Artystka wypuściła wiele różnych singli i albumów muzycznych, m.in.:

 • "Iris" oraz "Mars" w 2021 roku,
 • "Time Again" z Janem Blomqvistem w 2021 roku,
 • "Symphony" z Yannem Menge w 2021 roku (później wypuściła także dub mix tej piosenki),
 • "Like a Fire" w 2021 roku,
 • "Without You" w 2021 roku,
 • "Ready For Me" w 2021 roku (wypuściła także extended mix tego utworu),
 • "Be Strong" w 2022 roku (oraz extended mix tej piosenki),
 • "Under the Moonlight" w 2022 roku, 
 • "Me and You" oraz "Gravity" w 2022 roku,
 • remix utworu "Feel What You Want" w 2022 roku,
 • "Sweet Displosion" w 2022 roku (pojawił się również extended mix),
 • "TARAKA" w 2022 roku (nagrany razem z Two Are),
 • "Bad Memories" w 2022 roku (nagrany z Elley Duhe oraz Fast Boy),
 • remix utworu "This Feeling" w 2022 roku,
 • "Sweet Surrender" w 2023 roku. 

Oprócz tego można posłuchać zapisów live z jej koncertów z całego świata, m.in. z Polski, Turcji czy Egiptu. Są one bardzo lubiane przez fanów.

Działalność charytatywna

Olga Korolova pochodzi z Ukrainy i często o tym wspomina w swoich mediach społecznościowych. Przed koncertami prosi, by fani nie przynosili jej żadnych prezentów, takich jak kwiaty czy przytulanki. Zamiast tego zbiera karmę dla zwierząt, którą wysyła do swojej ojczyzny. Jej występy jako Korolova & Friends często są koncertami charytatywnymi. Artystka koncertuje na całym świecie. Podczas występów otacza się barwami narodowymi, a na ekranach często jest wyświetlana flaga Ukrainy.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Czy Olga Korolova występowała w Polsce?
Tak, Korolova dała koncert w Bank Club w Warszawie w 2021 roku. To nie był ani jej pierwszy, ani ostatni koncert w naszym kraju. 17 marca 2023 roku także dała koncert w Warszawie.
Z kim występowała Olga Korolova w Polsce w 2021 roku?
Podczas jej koncertu na scenie pojawili się także CREAM, SHAZZE, NuCasa.
Czy Korolova ma swoją markę ubrań?
Tak, artystka ma markę ubrań By Korolova. Jej ubrania można zobaczyć chociażby na Instagramie, gdzie możemy także przeczytać, że wysyłka jest prowadzona na cały świat, za wyjątkiem Rosji.
Jakie są najpopularniejsze utwory Olgi Korolovej?
Według SoundCloud są to różnego rodzaju zapisy z koncertów na żywo, np. z Ediptu i Turcji. Najpopularniejszy na Spotify jest utwór "Be Strong".
Jak często był słuchany utwór "Be Strong"?
Na Spotify został odtworzony niemal 8 milionów razy.

Fani lubią też

Zobacz też