Yungblud

Yungblud

Yungblud który nazywa się Dominic Harrison to muzyk urodzony w 1998 roku. Gra muzykę na pograniczu alternatywnego rocka z elementami hip-hopu w towarzystwie poetyckich tekstów. Jest multiinstrumentalistą, gra na basie, ukulele, perkusji i pianinie. Uczył się też aktorstwa w Londynie.

 

Jego kariera nabrała tempa, gdy wspólnie z Charlotte Lawrence nagrał utwór „Falling Skies”, który pojawiły się na ścieżce dźwiękowej serialu Netflix „13 Reason Why”. Jednym z jego największych hitów jest piosenka „California”, która pochodzi z debiutanckiego albumu z 2018 roku „21st Century Liability”.

Yungblud koncert online

Zapraszamy na koncert online Yungblud, który wspiera walkę z koronawirusem i tym samym wspiera akcję #zostańwdomu. Podczas The Yungblud Show Live zaprezentowane zostały największe przeboje Dominica Harrisona. Stream wydarzenia poniżej.

 

Bilety na koncert Yungblud w Polsce

Yungblud w Polsce występował kilkakrotnie, wyprzedając klubowe sale - najbliższy koncert Yungblud będzie miał miejsce na Open'er Festival 2021!

 

Yungblud koncerty 2022

Yungblud w 2022 roku również odwiedzi Polskę. Koncert Yungblud 2022 odbędzie się w Warszawie. Koncert w Warszawie będzie wyjątkową okazją, aby usłyszeć utwory artysty na żywo takie jak między innymi Parents czy Acting like that. Występ będzie częścią trasy Yungblud: Life On Mars Tour.

 

Yungblud dzięki charyzmie i wyjątkowej energii, którą za każdym razem przekazuje swojej publiczności wyprzedał trasy koncertowe na całym świecie i gościł na największych scenach festiwalowych na świecie. Polscy fani również będą mogli się o tym przekonać i wziąć udział w wyjątkowym koncercie. Yungblud jest obecnie jedną z najbardziej popularnych gwiazd na świecie. Bilety na koncert Yungblud za każdym razem wyprzedają się w szybkim tempie, a fani artysty czekają na kolejne wydarzenia z jego udziałem. To sprawia, że artysta umacnia swoją pozycję na światowej scenie muzycznej, a jego charakterystyczny styl pokochała publiczność w wielu miejscach na ziemi. Koncert Yungblud w Polsce będzie wyjątkowym przeżyciem dla każdego i dostarczy wielu pozytywnych emocji.

 

Źródło zdjęcia artysty: Universal Music Polska

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Yungblud
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/