Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemfame-mmadawid-podsiadlo

Purple Disco Machine

23-25.10.2024 Warszawa, Kraków

Organizator: Fource Entertainment sp. z o o

Purple Disco MachineBiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

Warszawa

Purple Disco Machine LIVE | SOLD OUT
środa
23.10.2024
20:00

Purple Disco Machine LIVE | SOLD OUT

Warszawa, Progresja
Purple Disco Machine LIVE | SOLD OUT
czwartek
24.10.2024
20:00

Purple Disco Machine LIVE | SOLD OUT

Warszawa, Progresja

Kraków

Purple Disco Machine LIVE | SOLD OUT
piątek
25.10.2024
20:00

Purple Disco Machine LIVE | SOLD OUT

Kraków, Klub Studio

O wydarzeniu

Druga data warszawskiego koncertu Purple Disco Machine: w związku z ogromnym zainteresowaniem oraz błyskawicznym wyprzedaniem pierwszej daty, dokładamy kolejne show - Purple Disco Machine zagra w Progresji również 23.10.2024. 

 

 

Król współczesnego disco wraca do Polski i to na 2 wyjątkowe występy! Projekt Purple Disco Machine tworzy unikatowy pomost pomiędzy korzeniami gatunku oraz aktualnymi mainstreamowymi trendami, a jego piosenki są hitami zarówno w największych stacjach radiowych, jak i na klubowych parkietach. Jesienią jego porywający do tańca live act rozgrzeje publiczność do czerwoności: 24 października w Warszawie (Progresja) oraz 25 października w Krakowie (Studio).

Purple Disco Machine informacje

Pod pseudonimem Purple Disco Machine kryje się niemiecki producent Tino Piontek i jak sama nazwa wskazuje, jego brzmienia zakorzenione są w funkowym groovie jego idola Prince’a oraz tanecznej gracji Miami Sound Machine i Glorii Estefan. Jego muzyczna tożsamość kształtowała się poprzez zamiłowanie do disco i house’u granych w klubach NRD, następnie ewoluując i ostatecznie podbijając szczyty wielu radiowych list przebojów, gromadząc ponad 1 miliard odtworzeń w serwisach streamingowych oraz zapewniając mu 2. miejsce w rankingu najlepiej sprzedających się klubowych artystów wszechczasów w serwisie Beatport. Jako ceniony producent przygotowywał remixy dla topowych artystów, takich jak Dua Lipa, Lady Gaga & Ariana Grande, Elton John & Britney Spears, Mark Ronson, Calvin Harris, Fatboy Slim. Za remix “It’s About Damn Time” Lizzo otrzymał nawet nagrodę Grammy. 

 

> English version below <

Zobacz więcej

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też