Katowicki Park Leśny - Dolina Trzech Stawów

Katowicki Park Leśny - Dolina Trzech Stawów

Dolina Trzech Stawów to kompleks rekreacyjno-sportowy, który znajduje się znajdujący się w Katowicach, na osiedlu Ignacego Paderewskiego−Muchowiec. Dolina Trzech Stawów to obszar o powierzchni 86 ha, w tym 9 ha stanowi powierzchnię wodną. Położona jest nieopodal obszarów zurbanizowanych i wykorzystywana w celach rekreacyjnych.

Dolina Trzech Stawów – o obiekcie

Teren wyróżnia się dużym zróżnicowaniem siedliskowe: zamieszkują go rośliny chronione oraz płazy. Nazwa obszaru nawiązuje do trzech największych zbiorników wodnych. Nieopodal Doliny Trzech Stawów w Katowicach znajduje się lotnisko Katowice-Muchowiec, a sam teren ubogacono ścieżkami rowerowymi, przystanią wodną, boiskami do siatkówki plażowej.

 

Dolina Trzech Stawów to miejsce od lat kojarzone z doskonałą zabawą i relaksem. Tereny zielone, lasy, stawy i bliskie położenie ścisłego centrum miasta przyciągają ludzi spragnionych aktywnego wypoczynku. Koncerty i festiwale w Dolinie Trzech Stawów to okazja do spotkań z ulubionymi artystami w otoczeniu piękna przyrody.

Dolina Trzech Stawów  – koncerty i festiwale

W Dolinie Trzech Stawów w Katowicach odbyło się do tej pory wiele wydarzeń kulturalno-rozrywkowych – głównie festiwali i koncertów. Jednym z nich był 90’ Festival, czyli muzyczna podróż do lat 90. XX wieku. Idea tego wydarzenia narodziła się w 2013 roku i do dziś cieszy publiczność. Przez wszystkie edycje wystąpiło tu mnóstwo gwiazd światowej sławy: Scooter, Coolio, 2 Unlimited, Dr Alban, Mr President, Haddaway, Alexia, Loona, Snap!, Vengaboys, Sash!, Fun Factory, Culture Beat, Dune, Dj Quicksilver, 2Brothers on The 4Floor, Stachursky, Ice Mc, Activate, Twenty4Seven, Corona, Mark Oh i wielu innych. 90’ Festival to sentymentalną podróż do lat 90., w którą możesz wybrać się zarówno z rodziną, jak i przyjaciółmi. Tu łączą się pokolenia i zatrzymuje się czas.

 

Koncerty w Dolinie Trzech Stawów przyciągają sympatyków muzyki rozmaitych gatunków. Jednym z wydarzeń, które odbyły się tu w 2021 roku, był OFF Country Club. Wśród pięknej przyrody można było tu posłuchać nie tylko muzykę country, ale także indie rock, elektronikę i nową falę. Na scenie pojawili się Mitch&Mitch, Artur Rojek, Błażej Król, Monika Brodka, Andrzej Smolik i Quebonafide. W ramach wydarzenia odbyły się koncerty TUZZA, sety DJ- Raidho & T.Etno, Immortal Onion i Hage-O , An on Bast, Siasia, DJ Death Is Not The End, Feeria, Awill, Śląskiego Programu Kosmicznego, Orion Orient. Program wzbogaciły spotkania w Kawiarni Literackiej, którą prowadziła Sylwia Chutnik. Bilety na wydarzenie rozeszły się w błyskawicznym tempie – nic dziwnego, bowiem publiczność bawiła się wyśmienicie!

Dolina Trzech Stawów – koncerty 2022

Już w przyszłym roku wielkie wydarzenie! OFF Festival Katowice 2022 odbędzie się na początku sierpnia! Kto wystąpi w Dolinie Trzech Stawów? Koncerty Iggy Pop, Yves Tumor & Its Band, The Armed, Bikini Kill, Mdou Moctar, Squid, Pi’erre Bourne, Yard Act, Erika de Casier i Natalie Bergman – a to tylko niektórzy z wykonawców, którzy pojawią się na festiwalu.

Często zadawane pytania dotyczące Doliny Trzech Stawów

Gdzie znajdują się Dolina Trzech Stawów?

Dolina Trzech Stawów znajduje się w Katowicach, na osiedlu Ignacego Paderewskiego – Muchowiec.

 

Jakie wydarzenia odbyły się w Dolinie Trzech Stawów?

 W Dolinie Trzech Stawów odbywają się wydarzenia kulturalno-rozrywkowe – koncerty i festiwale muzyczne – Śląski Festiwal Disco Polo, Tauron Nowa Muzyka, OFF Festival oraz wiele innych, podczas których wystąpili znani polscy i zagraniczni muzycy.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Katowicki Park Leśny - Dolina Trzech Stawów
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Francuska 180a
40-266 Katowice

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/