Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadlofame-mma
Home Miejsce Amfiteatr Park Strzelecki

Amfiteatr Park Strzelecki

Nowy Sącz, Ogrodowa 33
Amfiteatr Park StrzeleckiOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Amfiteatr Parku Strzeleckiego to obiekt, który pełni funkcję kulturalną i rekreacyjną. Tworzy dogodne dla organizacji wydarzeń warunki. Zlokalizowany jest przy ulicy Ogrodowej 19 w Nowym Sączu.

 

Amfiteatr Parku Strzeleckiego – o obiekcie 

Amfiteatr Parku Strzeleckiego to nowy budynek, który stanął w miejscu starej muszli koncertowej. Posiada ok. 3 tysiące miejsc dla widzów. Zakrywa go specjalna membrana, która umożliwia prowadzenie imprez różnego rodzaju bez względu na warunki pogodowe. Elewacje obiektu wykonane są w większości z materiałów naturalnych – drzewa i kamienia.

Znajdują się tu garderoby dla wykonawców oraz sala z wyposażeniem kuchennym. Obiekt przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych.

 

Amfiteatr Parku Strzeleckiego wraz z parkiem przeszły modernizację. Obecnie znajdują się tu alejki wyłożone kostką, powstał wielofunkcyjny pawilon, place zabaw, plac wejściowy wraz z fontanną, ścieżka biegowa oraz miejsce do gimnastyki dla dorosłych. Wzniesiono także drewniane altany, w których ochronić się można przed słońcem, a całość objęta jest monitoringiem.

 

Amfiteatr w Nowym Sączu – wydarzenia

Wydarzenia w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego cieszą się dużą popularnością. Widzów przyciąga niepowtarzalna atmosfera i znakomita zabawa wśród gwiazd polskiej estrady i nie tylko. Co odbyło się do tej pory w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego? Koncerty Video, Andrzeja Piasecznego i innych! Jednym z ciekawych wydarzeń był występ Kabaretu OT.TO oraz zespołu Golden Life. Kabaret OT.TO łączy twórczość satyryczną z muzyczną. Wyróżniają się swoim własnym, niepowtarzalnym stylem. Z kolei Golden Life to zespół, który działa w Polsce i za granicą od wielu lat. Tworzą niezwykłą eklektyczną muzykę, która przypadła do gustu publiczności. Bilety na koncert i występ kabaretu sprzedały się błyskawicznie!

 

Amfiteatr Parku Strzeleckiego – wydarzenia – co jeszcze odbyło się w obiekcie? Był to koncert Patrycji Markowskiej, skierowany do amatorów brzmień rockowych. Artystka jest jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek, która muzykę ma w głęboko zakorzenioną w swoim sercu. Na scenie pojawiła się wraz z zespołem: Jerzy Runowski (gitara, śpiew), Marcin Koczot (śpiew, klawisze i perkusja), Rafał Sędek (gitara, śpiew), Adrian Szczotka (bas) oraz Radosław Owczarz (perkusja).

 

Amfiteatr Parku Strzeleckiego – wydarzenia 2022

Amfiteatr Parku Strzeleckiego – wydarzenia 2022 – co odbędzie się w obiekcie w najbliższym czasie? Queen Symfonicznie, czyli aranżacje klasyków zespołu w wykonaniu orkiestry Alla Vienna Będzie to spektakl z najpiękniejszymi kompozycjami Queen. Na scenie pojawi się również śpiewający aktor w roli Freddiego Mercury’ego. Podczas koncertu widzowie usłyszą m.in. One Vision, Under Pressure czy też Barcelona. Bilety na wydarzenie to jedyna gwarancja możliwości uczestnictwa w koncercie.

 

A teraz – coś dla fanów zespołu Metallica – Scream Inc. z orkiestrą! Projekt Muzyka zespołu Metallica symfonicznie to jeden z najlepszych coverbandów na całym świecie. Na koncercie będzie można usłyszeć największe przeboje grupy muzycznej w aranżacjach symfonicznych. Bilety na koncert sprzedają się błyskawicznie!

 

Wśród wydarzeń w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego wymienić warto występ Kabaretu Moralnego Niepokoju, czyli błyskotliwy humor, który doskonale opisuje życie – trudy rodzinne, dorosłość, problemy małżeńskie i egzystencjonalne. Niezwykłe 2 godziny doskonałego humoru – już niebawem!

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Amfiteatr Parku Strzeleckiego?
Amfiteatr Parku Strzeleckiego znajduje się w Nowym Sączu przy ulicy Ogrodowej 19
Jakie wydarzenia odbyły się w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego?
W Amfiteatrze Parku Strzeleckiego odbyło się wiele wydarzeń kulturalnych, m.in. koncerty Patrycji Markowskiej, Video, Andrzeja Piasecznego, Golden Life, a także występy kabaretowe i wiele innych.
Kiedy został utworzony Amfiteatr Parku Strzeleckiego?
Nowy Amfiteatr Parku Strzeleckiego utworzony został w 2021 roku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też