Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskaprojekt-warszawa
Home Miejsce Cinema City Kazimierz

Cinema City Kazimierz

Kraków, Podgórska 34
Cinema City KazimierzOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Cinema City Kazimierz to jedno z najpopularniejszych kin w Krakowie, zlokalizowane w Galerii Kazimierz przy ulicy Podgórskiej 34. Każdego dnia przybywają tu miłośnicy filmów, którzy chcą zobaczyć najnowsze, polskie i światowe produkcje na dużym ekranie.

Cinema City Kazimierz – o obiekcie

Cinema City funkcjonuje na rynku polskim już od 1999 roku. Pod tymże szyldem w kraju otwartych jest aż 35 kin, w tym: 6 sal 4DX®, 6 sal IMAX®, 1 sala SCREENX, 2 strefy VIP oraz Spin City. Cinema City to pierwsza sieć kin, która oferuje klientom abonament roczny, czyli kartę Unlimited. Daje ona możliwość oglądania produkcji filmowych bez limitu. Wszystkie kina Cinema City wyróżniają się klimatycznymi, komfortowymi oraz nowoczesnymi wnętrzami, zapewniając klientom najwyższy poziomem jakości obsługi.

W kinie Cinema City Kazimierz znajduje się 10 przestronnych, klimatyzowanych sal dla ponad 1800 widzów. Wszystkie pomieszczenia wyposażone są w nowoczesne, profesjonalne projektory, systemy nagłośnienia oraz komfortowe fotele. Widzowie mają więc doskonałe warunki do zapoznania się z repertuarem kinowym.

Cinema City Kazimierz – wydarzenia

Co do tej pory odbyło się w Cinema City Kazimierz? Wydarzenia, takie jak premiery filmów krajowych i polskich przyciągały tłumy. Bilety na nowe produkcje sprzedają się każdego dnia w dużych ilościach. Zainteresowanie kinem nie spada – wręcz przeciwnie, to jeden z ulubionych typów rozrywek mieszkańców Krakowa.

Cinema City – bilety

Dlaczego warto wybrać się do Cinema City Kazimierz? Bilety często dostępne są w atrakcyjnych cenach, m.in. dlatego często pojawiają się tu uczniowie szkół podstawowych i licealnych na seanse szkolne. Poza podstawowym wyborem filmów kino proponuje dodatkowe pozycje, adresowane do różnych poziomów nauczania.

Cinema City – wydarzenia – co jeszcze odbywa się w obiekcie? Niesamowite propozycje lekcji filmowych „W Młodym Kinie” to doskonała okazja do pogłębiania wiedzy z obszaru języka polskiego historii czy filmoznawstwa. Oferta zajęć przeznaczona jest do odpowiedniej grupy wiekowej, prezentując podstawy programowe w multimedialny sposób.

Cinema City Kazimierz – koncerty i inne wydarzenia

Cinema City Kazimierz to także doskonałe miejsce na organizację wydarzeń. Regularnie odbywają się tu szkolenia, konferencje firmowe, gry na wielkim ekranie, a także prywatne pokazy filmowe. Zaproszeni goście mogą wygodnie posłuchać prelekcji lub obejrzeć nowe produkcje, wyświetlane specjalnie dla nich. Czysty dźwięk dopełni pozytywne wrażenia.

Sale kinowe Cinema City Kazimierz mogą zmieścić aż do kilkuset gości. Dojazd do obiektu nie stanowi problemu, bowiem można zdecydować się na podróż komunikacją miejską, taksówką lub własnym samochodem. Co można zorganizować w Cinema City Kazimierz? Koncerty prywatne, premiery filmowe, kameralne pokazy, spotkania biznesowe, konferencje, urodziny, prezentacje usług oraz produktów i wiele innych.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Cinema City Kazimierz?
Cinema City Kazimierz znajduje się w Krakowie, w Galerii Kazimierz, przy ulicy Podgórskiej 34.
Jakie wydarzenia odbywają się w Cinema City Kazimierz?
W Cinema City Kazimierz odbywają się rozmaite wydarzenia kulturalno-rozrywkowe, m.in. premiery filmowe, pokazy dla uczniów i wiele innych eventów, dostosowanych do okazji, np. Walentynki, Halloween etc. Sale kinowe mogą być wynajmowane na różne okazje osobom prywatnym. To doskonałe miejsce np. do organizacji konferencji.
Kiedy zostało utworzony Cinema City Kazimierz?
Cinema City Kazimierz zostało utworzone w XXI wieku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też