Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo

Big Cyc

Big CycOpisWydarzeniaBig Cyc - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Big Cyc to polski zespół rockowy założony w 1988 roku w Łodzi. Tworzą go: Jacek "Dżej Dżej" Jędrzejak, Roman "Piękny Roman" Lechowicz, Jarosłwa "Dżery" Lis i Krzysztof "Skiba" Skiba. Gościnnie występują: Piotr "Gadak" Sztajdel i Marek "Maras" Szajda.

O zespole Big Cyc

Zespół jest jednym z najważniejszych w historii polskiej muzyki rockowej. Wylansował takie przeboje jak: "Makumba", "Guma", "Świat według Kiepskich"(numer nagrany do serialu o tym samym tytule), „Kumple Janosika”„Każdy facet to świnia”, „Rudy się żeni”, „Dres", "Moherowe berety" i wiele więcej

 

Styl muzyczny Big Cyc ewoluował od ostrego, zaangażowanego punk rocka po prostsze, energiczne kompozycje, a nawet elementy ska. Z kolei teksty piosenek zawsze miały charakter ostrej satyry i niejednokrotnie stawały się przedmiotem medialnej dyskusji. Nie wszystkie utwory są nadawane przez stacje radiowe, z powodu prowokacyjnego stylu.

Big Cyc online 

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z zespołem Big Cyc, który podczas rozmowy zdradza kulisy zespołu oraz branży muzycznej. 

 

Koncerty Big Cyc

Koncerty Big Cyc odbywały się na najważniejszych festiwalach rockowych jak i komercyjnych - Woodstock, Jarocin, Opole czy Sopot. 

 

Big Cyc muzyka

Posłuchaj muzyki Big Cyc na playliście Rock That! by eBilet

 

Big Cyc koncerty 2023

Na pewno wielu fanów zespołu może zadowolić informacja, że w 2023 roku będą miały miejsce koncerty Big Cyc. Zespół będziemy mieć okazje zobaczyć na odbywającym się w sierpniu bieżącego roku festiwalu Rockowizna 2023.

 

Festiwal w dniach 18-19 sierpnia odbędzie się na terenie Portu Lotniczego w Poznaniu, a w dniach 25-26 sierpnia w TAURON AREA w Krakowie.

 

Wydarzenia

Big Cyc - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Big Cyc?

Miejscowości, w których Big Cyc wystąpi w najbliższym czasie: Ostrów Wielkopolski, Szczecin, Poznań, Warszawa, Katowice, Wrocław, Gdynia.

Czy odbywają się koncerty online Big Cyc?
Tak, najbliższy koncert online Big Cyc odbędzie się już 17 września w ramach cyklu koncertów Artysta też człowiek.
Jak długo od czasu zakupu koncertu online Big Cyc w ramach cyklu Artysta też człowiek ważny jest kod?
Kod na koncert online Big Cyc ważny jest 24 godziny od chwili pierwszego użycia.
Czy podczas koncertu Big Cyc w ramach cyklu Artysta też człowiek będzie można zobaczyć dodatkowe materiały online?
Wydarzenie Artysta też człowiek przewiduje również wywiady z artystami, które będą prezentowane przed koncertem.

Fani lubią też

Zobacz też