Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Big Cyc

Big CycOpisWydarzeniaBig Cyc - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Big Cyc to polski zespół rockowy założony w 1988 roku w Łodzi. Tworzą go: Jacek "Dżej Dżej" Jędrzejak, Roman "Piękny Roman" Lechowicz, Jarosłwa "Dżery" Lis i Krzysztof "Skiba" Skiba. Gościnnie występują: Piotr "Gadak" Sztajdel i Marek "Maras" Szajda.

O zespole Big Cyc

Zespół jest jednym z najważniejszych w historii polskiej muzyki rockowej. Wylansował takie przeboje jak: "Makumba", "Guma", "Świat według Kiepskich"(numer nagrany do serialu o tym samym tytule), „Kumple Janosika”„Każdy facet to świnia”, „Rudy się żeni”, „Dres", "Moherowe berety" i wiele więcej

 

Styl muzyczny Big Cyc ewoluował od ostrego, zaangażowanego punk rocka po prostsze, energiczne kompozycje, a nawet elementy ska. Z kolei teksty piosenek zawsze miały charakter ostrej satyry i niejednokrotnie stawały się przedmiotem medialnej dyskusji. Nie wszystkie utwory są nadawane przez stacje radiowe, z powodu prowokacyjnego stylu.

Big Cyc online 

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z zespołem Big Cyc, który podczas rozmowy zdradza kulisy zespołu oraz branży muzycznej. 

 

Koncerty Big Cyc

Koncerty Big Cyc odbywały się na najważniejszych festiwalach rockowych jak i komercyjnych - Woodstock, Jarocin, Opole czy Sopot. Koncert Big Cyc można obejrzeć również online - zespół wystąpi w ramach cyklu koncertów Artysta też człowiek.

 

Big Cyc muzyka

Posłuchaj muzyki Big Cyc na playliście Rock That! by eBilet

 

Big Cyc koncerty 2021

Na pewno wielu fanów zespołu może zadowolić informacja, że w 2021 roku będą miały miejsce koncerty Big Cyc. Najbliższym wydarzeniem, w którym weźmie udział zespół, jest trzydniowy festiwal w Operze Leśnej Moniuszki zatytułowany „TOP of the Top Sopot Festival 2021". Zespół ukaże się na scenie 17,18 oraz 19 sierpnia 2021 roku.

 

W tym samym miejscu dzień później będzie można zobaczyć ekipę Big Cyc tym razem w ramach festiwalu „TOP of the Top 2021 Stand-up Comedy Fest”, które będzie charakteryzowało się dużą ilością dobrego humoru i świetnej zabawy.

 

Od 19 do 21 sierpnia będzie miało również wydarzenie „Ciesz Fanów Festiwal 2021” w miejscowości Cieszanów. Big Cyc wystąpi w Kompleksie „Wędrowiec” na festiwalu wraz z innymi znakomitymi zespołami rockowymi, tworząc wspólnie niezapomniane wydarzenie pełne emocji i rozrywki. Big Cyc będzie miał również przyjemność brać udział w koncertach „Zadzwońcie po milicję”, które są dedykowane rocznicom wolnych wyborów w Polsce oraz wprowadzenia stanu wojennego. Zespół wystąpi wraz ze swoimi najlepszymi przebojami w trzech miastach. Dnia 9 października 2021 roku we Wrocławiu, 12 listopada 2021 roku w Krakowie, a także 8 stycznia 2022 roku w Katowicach.

 

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone
Rockowizna Festiwal 2023

Rockowizna Festiwal 2023

18-26.08.2023

Kraków, Poznań

Big Cyc - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Big Cyc?

Miejscowości, w których Big Cyc wystąpi w najbliższym czasie: Poznań, Kraków.

Czy odbywają się koncerty online Big Cyc?
Tak, najbliższy koncert online Big Cyc odbędzie się już 17 września w ramach cyklu koncertów Artysta też człowiek.
Jak długo od czasu zakupu koncertu online Big Cyc w ramach cyklu Artysta też człowiek ważny jest kod?
Kod na koncert online Big Cyc ważny jest 24 godziny od chwili pierwszego użycia.
Czy podczas koncertu Big Cyc w ramach cyklu Artysta też człowiek będzie można zobaczyć dodatkowe materiały online?
Wydarzenie Artysta też człowiek przewiduje również wywiady z artystami, które będą prezentowane przed koncertem.

Fani lubią też

shared.seo-section-link.seeAlso

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn