Amfiteatr MCK Gorzów

Amfiteatr MCK Gorzów

Amfiteatr w Gorzowie Wielkopolskim powstał w latach 1973-1974. Został wybudowany przez pracowników Gorzowskiego Przedsiębiorstwa Budownictwa Przemysłowego (GPBP). Szybko zyskał popularność, głównie za sprawą swojego położenia, ciekawej architektury i przede wszystkim odbywających się tutaj wydarzeń. Najpopularniejsze z nich to festiwale Reggae nad Wartą i Romane Dyvesa.

Od 2003 roku obiektem zarządza Miejskie Centrum Kultury i to dzięki jego staraniom udało się zmodernizować, przebudować i nowocześnie wyposażyć to miejsce. Nowy Amfiteatr został oddany do użytku w lipcu 2011 roku.

Amfiteatr w Gorzowie Wielkopolskim – wydarzenia

Od samego początku istnienia Amfiteatr w Gorzowie Wielkopolskim przyciągał osoby zainteresowanie dobrą zabawą w wybornym towarzystwie oraz pięknym otoczeniu. Wśród imprez, które już się odbyły należy wymienić letnią trasę Korteza Holiday Tour, Tribute to… na Bis! czy koncert OIO & RETO. Ze wspomnień uczestników oraz licznych recenzji wynika, że zabawa była bardzo udana! Potwierdza to fakt, że bilety na wydarzenia wyprzedały się bardzo szybko.

Amfiteatr w Gorzowie Wielkopolskim – wydarzenia 2022

Obecnie widać duże ożywienie na polskich scenach kulturowych i artystycznych. Jakie będą wydarzenia 2022? Amfiteatr w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza na:

 • koncerty,
 • przedstawienia,
 • festiwale,
 • kabarety,
 • warsztaty,

Amfiteatr w Gorzowie Wielkopolskim prowadzi sprzedaż biletów w kasach MCK. Jednak dla wielu osób najwygodniejszą formą rezerwacji miejsc jest zamówienie ich online na stronie www.eBilet.pl.

Amfiteatr w Gorzowie Wielkopolskim – koncerty

Jeżeli chodzi o planowane koncerty, Amfiteatr w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza zarówno na pojedyncze wydarzenia, jak również festiwale. Są wśród nich takie imprezy tak Miej Czas Na Koncerty, a w jej ramach występuje:

 • Adam Bałdych Quintet + Gorzowska Orkiestra Dęta – Papusza,
 • HUUN-HUUR-TU,
 • Soyka,
 • Dagadana i TZiC.

Odbędzie się tutaj także Letnie Brzmienie. Koncerty w Amfiteatrze w Gorzowie Wielkopolskim dadzą m.in. Sanah, Sobel, Spięty. Obiekt będzie jednym z wielu przystanków na trasie koncertowej Lady Pank. Bilety na większość z tych wydarzeń są już dostępne na eBilet.pl.

Amfiteatr w Gorzowie Wielkopolskim – bilety

Planujesz wziąć udział w wydarzeniach organizowanych przez Amfiteatr w Gorzowie Wielkopolskim? Bilety na eventy rezerwuj z wyprzedzeniem! Najwygodniej zrobisz to online na stronie eBilet.pl.

 

FAQ:

 • Gdzie znajduje się Amfiteatr w Gorzowie Wielkopolskim?
  Amfiteatr w Gorzowie Wielkopolskim znajdziesz pod adresem: ul. Drzymały 26, 66-400 Gorzów Wielkopolski.

 • Jakie wydarzenia odbyły się w Amfiteatrze w Gorzowie Wielkopolskim?
  Amfiteatr w Gorzowie Wielkopolskim zorganizował już liczne wydarzenia kulturowe i rozrywkowe. Wśród nich były kabaretony, koncerty, kilka edycji Polskiej Nocy Kabaretowej, a nawet „Samba workshop” – warsztaty muzyczne – bębny brazylijskie.

 • Kiedy został utworzony Amfiteatr w Gorzowie Wielkopolskim?
  Amfiteatr w Gorzowie Wielkopolskim powstał w latach 1973-1974, a do ponownego użytku po remoncie został oddany w 2011 roku.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Amfiteatr MCK Gorzów
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Drzymały
66-400 Gorzów Wielkopolski

Wydarzenia w obiekcie

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/