Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadlofame-mma
Home Miejsce Amfiteatr MCK Gorzów

Amfiteatr MCK Gorzów

Gorzów Wielkopolski, Drzymały
Amfiteatr MCK GorzówOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Amfiteatr w Gorzowie Wielkopolskim powstał w latach 1973-1974. Został wybudowany przez pracowników Gorzowskiego Przedsiębiorstwa Budownictwa Przemysłowego (GPBP). Szybko zyskał popularność, głównie za sprawą swojego położenia, ciekawej architektury i przede wszystkim odbywających się tutaj wydarzeń. Najpopularniejsze z nich to festiwale Reggae nad Wartą i Romane Dyvesa.

Od 2003 roku obiektem zarządza Miejskie Centrum Kultury i to dzięki jego staraniom udało się zmodernizować, przebudować i nowocześnie wyposażyć to miejsce. Nowy Amfiteatr został oddany do użytku w lipcu 2011 roku.

Amfiteatr w Gorzowie Wielkopolskim – wydarzenia

Od samego początku istnienia Amfiteatr w Gorzowie Wielkopolskim przyciągał osoby zainteresowanie dobrą zabawą w wybornym towarzystwie oraz pięknym otoczeniu. Wśród imprez, które już się odbyły należy wymienić letnią trasę Korteza Holiday Tour, Tribute to… na Bis! czy koncert OIO & RETO. Ze wspomnień uczestników oraz licznych recenzji wynika, że zabawa była bardzo udana! Potwierdza to fakt, że bilety na wydarzenia wyprzedały się bardzo szybko.

Amfiteatr w Gorzowie Wielkopolskim – wydarzenia 2022

Obecnie widać duże ożywienie na polskich scenach kulturowych i artystycznych. Jakie będą wydarzenia 2022? Amfiteatr w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza na:

  • koncerty,
  • przedstawienia,
  • festiwale,
  • kabarety,
  • warsztaty,

Amfiteatr w Gorzowie Wielkopolskim prowadzi sprzedaż biletów w kasach MCK. Jednak dla wielu osób najwygodniejszą formą rezerwacji miejsc jest zamówienie ich online na stronie www.eBilet.pl.

Amfiteatr w Gorzowie Wielkopolskim – koncerty

Jeżeli chodzi o planowane koncerty, Amfiteatr w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza zarówno na pojedyncze wydarzenia, jak również festiwale. Są wśród nich takie imprezy tak Miej Czas Na Koncerty, a w jej ramach występuje:

  • Adam Bałdych Quintet + Gorzowska Orkiestra Dęta – Papusza,
  • HUUN-HUUR-TU,
  • Soyka,
  • Dagadana i TZiC.

Odbędzie się tutaj także Letnie Brzmienie. Koncerty w Amfiteatrze w Gorzowie Wielkopolskim dadzą m.in. Sanah, Sobel, Spięty. Obiekt będzie jednym z wielu przystanków na trasie koncertowej Lady Pank. Bilety na większość z tych wydarzeń są już dostępne na eBilet.pl.

Amfiteatr w Gorzowie Wielkopolskim – bilety

Planujesz wziąć udział w wydarzeniach organizowanych przez Amfiteatr w Gorzowie Wielkopolskim? Bilety na eventy rezerwuj z wyprzedzeniem! Najwygodniej zrobisz to online na stronie eBilet.pl.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Amfiteatr w Gorzowie Wielkopolskim?
Amfiteatr w Gorzowie Wielkopolskim znajdziesz pod adresem: ul. Drzymały 26, 66-400 Gorzów Wielkopolski.
Jakie wydarzenia odbyły się w Amfiteatrze w Gorzowie Wielkopolskim?
Amfiteatr w Gorzowie Wielkopolskim zorganizował już liczne wydarzenia kulturowe i rozrywkowe. Wśród nich były kabaretony, koncerty, kilka edycji Polskiej Nocy Kabaretowej, a nawet „Samba workshop” – warsztaty muzyczne – bębny brazylijskie.
Kiedy został utworzony Amfiteatr w Gorzowie Wielkopolskim?
Amfiteatr w Gorzowie Wielkopolskim powstał w latach 1973-1974, a do ponownego użytku po remoncie został oddany w 2011 roku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też