Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskadawid-podsiadlo
Home Miejsce Cinema 3D Gorzów Wielkopolski

Cinema 3D Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski, Galeria Manhattan, Kombatantów 30
Cinema 3D Gorzów WielkopolskiOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Multikino Gorzów Wielkopolski powstało wskutek przejęcia sieci Cinema3D przez Multikino S.A., które nastąpiło 24 maja 2019 roku – samo przekształcenie Cinema3D Gorzów w Multikino Gorzów miało miejsce 7 października 2022 roku. Multikino Gorzów Wielkopolski w Centrum Handlowym Feeria dysponuje pięcioma salami kinowymi, które razem mieszczą niemal 930 widzów. Sale te są wyposażone w projektory BARCO 4K, a jedna z nich oferuje najnowocześniejszą technologię kinotechniczną, w tym system dźwięku przestrzennego Dolby ATMOS.

Wchodzące w poczet działalności Multikina Gorzów Wielkopolski wydarzenia kulturalne obejmują przede wszystkim codzienne seanse kinowych nowości z całego świata. Warto podkreślić również, że oferta tego obiektu wykracza poza projekcje filmowe – repertuar sieci uwzględnia również propozycje dla miłośników teatru oraz transmisji koncertów czy wydarzeń sportowych.

Cinema3D-Multikino Gorzów Wielkopolski – koncerty

Transmitowane przez Cinema3D-Multikino Gorzów Wielkopolski koncerty to doskonała okazja, by doświadczyć twórczości artystów światowej sławy. Wśród najciekawszych muzycznych propozycji Multikina warto wymienić m.in. "Renaissance: A Film By Beyoncé" – film opowiadający o determinacji i nieustającej pracy Beyoncé jako reżyserki i producentki. Dokument ten ukazuje, jak artystka doprowadziła do perfekcji swoje artystyczne wizje podczas historycznego tournée "Renaissance", które obejmowało 56 koncertów w 39 miastach. To niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć, jak jedna z największych gwiazd muzyki współczesnej kształtuje swoją artystyczną drogę.

Kolejną ciekawą propozycją jest "NCT NATION: To The World in Cinemas" – film koncertowy prezentujący NCT, supergrupę stanowiącą połączenie NCT U, NCT 127, NCT Dream, i WayV. Widzowie będą mogli doświadczyć niezrównanego spektaklu, nagranego na stadionie Munhak w Incheon w Korei i upamiętnia czwarty pełny album NCT, "Golden Age". To wyjątkowa okazja, aby zobaczyć na dużym ekranie występ NCT NATION, w tym także kulisy koncertu.

Cinema3D-Multikino Gorzów Wielkopolski – wydarzenia teatralne

Multikino Gorzów Wielkopolski dołącza do kin na całym świecie, w których będzie można zobaczyć dwie wyjątkowe transmisje teatralne z serii National Theatre Live, prezentujące sztuki z udziałem wybitnych aktorów.

Pierwsza z nich to "Good" z Davidem Tennantem, znanym między innymi z roli w "Doctor Who". Tennant powraca na West End w inscenizacji jednego z najważniejszych brytyjskich dramatów politycznych. Akcja rozgrywa się tuż przed II wojną światową i skupia się na postaci Johna Haldera, niemieckiego profesora, który zostaje uwikłany w działania o katastrofalnych konsekwencjach. 

Druga transmisja to "Król Lear" z Ianem McKellenem („Władca Pierścieni”, „Hobbit”, „X-Men” w roli tytułowej. Ta szekspirowska tragedia ukazuje dramat starzejącego się Leara, króla Brytanii, który zostaje odrzucony przez swoje dzieci. Sztuka ta jest uznawana za jedną z najlepszych tragedii w historii literatury. Obie transmisje to wyjątkowa okazja, aby zobaczyć na dużym ekranie arcydzieła teatralne z udziałem gwiazd światowej klasy.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Cinema3D-Multikino Gorzów Wielkopolski?
Cinema3D-Multikino Gorzów Wielkopolski znajduje się w Centrum Handlowym Feeria przy ul. Kombatantów 30.
Jakie wydarzenia odbywają się w Multikinie Gorzów Wielkopolski?
Mające miejsce w Cinema3D-Multikinie Gorzów Wielkopolski wydarzenia to zarówno seanse filmowych nowości, jak i transmisje zróżnicowanych inicjatyw kulturalnych, takich jak koncerty, sztuki teatralne czy zmagania sportowe.
Kiedy zostało otworzone Multikino Gorzów Wielkopolski?
Cinema3D-Multikino Gorzów Wielkopolski powstało w miejscu punktu sieci Cinema 3D w 2022 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też