Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppershans-zimmerstingspotkanko

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Męskie Granie Orkiestra 2023

Męskie Granie Orkiestra 2023

OpisMGO 2023Męskie Granie HymnBilety na MG 2023ArtyściLokalizacje

Męskie Granie Orkiestra to supergrupa, która od 2014 roku nagrywa hymn festiwalu Męskie Granie. Utwór powstaje dzięki jednorazowo stworzonemu zespołowi artystów i jest wykonywany podczas specjalnie przygotowanego koncertu. Co roku wzbudza wielkie emocje i przyciąga tysiące fanów dobrej muzyki.

Męskie Granie Orkiestra 2023

W tym roku Orkiestrę Męskiego Grania utworzą: Igo, Mrozu i Vito Bambino. Ta trójka ma w tym roku supermoce i tytuł utworu promującego Męskie Granie 2023 nie mógł być trafniejszy.

 • Jeszcze w 2022 r. ukazały się dwa świetne albumy – 'Igo’ Igo (Universal Music Polska)
 • i pokryte platyną, docenione Fryderykami 'Złote Bloki’ Mroza (Universal Music Polska).
 • Nie dalej jak kilka tygodni temu ukazała się też druga solowa płyta Vito Bambino 'Pracownia’, która już w dniu premiery pokryła się złotem (Def Jam Recordings Poland).

Męskie Granie: festiwal, który wzbudza emocje

Początki Męskiego Grania sięgają 2010 roku. To właśnie wtedy agencja eventowa Live z ramienia producenta piwa Żywiec zapoczątkowała tradycję, która trwa do dziś. Festiwal odbywa się w formie letnich koncertów, na których występują najbardziej znane nazwiska polskiej muzyki rozrywkowej. Cały event kończy koncert w Żywcu, natomiast jego zwieńczeniem jest album koncertowy. Co roku tworzy się także premierowy utwór, promowany jako hymn danej edycji festiwalu. Do jego nagrania zapraszani są wybrani artyści, którzy od 2014 roku tworzą supergrupę zwaną Męskie Granie Orkiestra.

Męskie Granie Hymn 2023

Bilety na Męskie Granie 2023

16-17.06 2023

Męskie Granie 2023: Szczecin - KARNET

Szczecin, Aeroklub Szczeciński
piątek
16.06.2023
17:30

Męskie Granie 2023: Szczecin - PIĄTEK

Szczecin, Aeroklub Szczeciński
sobota
17.06.2023
17:30

Męskie Granie 2023: Szczecin - SOBOTA

Szczecin, Aeroklub Szczeciński

Poprzednie edycje Orkiestry Męskiego Grania:

Męskie Granie Orkiestra 2022

W 2022 roku Męskie Granie Orkiestra wypuściła singiel „Jest tylko teraz”. Jego wykonawcami oraz autorami słów zostali:

 • Bedoes,
 • Krzysztof Zalewski
 • i Kwiat Jabłoni.

Za powstanie piosenki byli także odpowiedzialni Borys Przybylski, Katarzyna Sienkiewicz, Jacek Sienkiewicz i Andrzej Smolik.

Męskie Granie Orkiestra 2021

W Męskie Granie Orkiestra w 2021 roku ponownie nie zabrakło znajomych twarzy. Utwór „I Ciebie też, bardzo” wykonali:

 • Daria Zawiałow,
 • Dawid Podsiadło
 • oraz Vito Bambino.

Wymienieni artyści stworzyli także słowa do singla. Ponadto w jego wykonaniu wzięli udział Marcin Macuk, Łukasz Moskal, Olek Świerkot, Agim Dżeljilji, a muzykę przygotowali Bartosz Dziedzic oraz Aleksander Krzyżanowski.

Męskie Granie Orkiestra 2020

W 2020 roku po raz pierwszy w Męskie Granie Orkiestra pojawiła się Daria Zawiałow. Dołączyli do niej:

 • Król,
 • Igo
 • i Olek Śwerkot, dzięki którym powstał nowy singiel festiwalu - utwór „Świt”.

Na jego powstanie wpływ mieli także Andrzej Smolik, Emade, Lesław Matecki i Rafał Smoleń.

Męskie Granie Orkiestra 2019

W 2019 roku Męskie Granie Orkiestra stworzyła hymn „Sobie i Wam”, który powstał dzięki Katarzynie Nosowskiej i Marcinowi Macukowi. Oprócz nich w składzie znaleźli się także:

 • Tomasz Organek,
 • Igo,
 • Krzysztof Zalewski,
 • Michał Król „Fox”,
 • Piotr Pawlak,
 • Michał Maliński „Malina”
 • i Bartek Pająk.

Męskie Granie Orkiestra 2018

W 2018 roku Męskie Granie Orkiestra nagrała singiel "Początek". Za muzykę i słowa był odpowiedzialny Krzysztof Zalewski, który również użyczył wokalu razem z Kortezem i Dawidem Podsiadło. Na scenie pojawił się także Marcin Macuk, Patryk Stawiński, Kuba Staruszkiewicz, Olek Świerkot i Andrzej Markowski.

Męskie Granie Orkiestra 2017

W 2017 roku w Męskim Graniu Orkiestra pozostał Tomasz Organek. Do wspólnego stworzenia singla "Nieboskłon" zostali także zaproszeni Monika Brodka i Piotr Rogucki. Za słowa do piosenki byli odpowiedzialni Kasia Nosowska i Tomasz Organek (który stworzył także muzykę), a utwór zaśpiewali Monika Brodka, Tomasz Organek i Piotr Rogucki.

Męskie Granie Orkiestra 2016

W 2016 roku do składu Męskie Granie Orkiestra zostali zaproszeni Tomasz Organek, O.S.T.R i Dawid Podsiadło. Obok nich pojawili się także Agim Dżeljilji, Adam Staszewski, Robert Markiewicz, Olek Świerkot, Hubert Gasiul, DJ Haem, Steve Nash i Sławomir "Kosa" Kosiński. Artyści nagrali wspólnie utwór "Wataha". Tym razem za słowa i wokal byli odpowiedzialni O.S.T.R., Dawid Podsiadło i Tomasz Organek (w tym dwóch ostatnich artystów stworzyło także muzykę).

Męskie Granie Orkiestra 2015

W 2015 roku w Męskie Granie Orkiestra ponownie pojawił się Andrzej Smolik i dołączyli do niego Fisz, Mela Koteluk, ØRGANEK, Michał FOX Król, Krzysztof ZALEF Zalewski, Kuba Galiński, Jacek Namysłowski, Łukasz Korybalski oraz Tomasz Duda. Grupa nagrała singiel "Armaty". Słowa i wokal zostały stworzone przez Fisza i Melę Koteluk, a muzykę skomponował Andrzej Smolik.

Męskie Granie Orkiestra 2014

Zespół Męskie Granie Orkiestra w 2014 roku składał się ze SMOLIKa, BRODKI, Dawida Podsiadły, Olafa Deriglasoffa, Piotrka EMADE Waglewskiego, Michała Sobolewskiego, Krzysztofa ZALEF Zalewskiego, Michała FOX Króla, Miłosza Pękały i Łukasza Korybalskiego. Razem nagrali singiel "Elektryczny". Został on napisany przez Katarzynę Nosowską, z muzyką autorstwa Andrzeja Smolika oraz wokalem BRODKI i Dawida Podsiadło. 

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn