Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsun-festivalfame-mma
Home Artysta The Cassino

The Cassino

Sprawdź wydarzenia
The Cassino OpisWydarzeniaFani lubią też

Opis

The Cassino to zespół, który założony został przez kolegów - Huberta Wiśniewskiego  (wokal, gitara), Michała Badeckiego (bas) i Piotra Dawidka (perkusja). Dali o sobie znać dwoma EPkami pt. "The Cassino" oraz "Zima". To z tej drugiej pochodzą ich dwa, jak dotąd, największe hity, czyli "Zima" oraz "Nie w tym mieście". Utwory zapewniły im miejsce na trasie Męskiego Grania w 2019 roku oraz kontrakt płytowy.

The Cassino powstało w 2013 roku w Braniewie. Pierwsze kroki stawiali w starym, wojskowym kasynie, od którego wzięli swoją nazwę. W 2016 roku byli uczestnikami 11. edycji programu Must Be The Music. Warto również odnotować ich występ w Studiu Muzycznym Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej w ramach konkursu Start NaGranie. Po zwycięstwie w koncercie półfinałowym zespół został zaproszony przez Tomasza Żądę do audycji "Trójka żąda debiutów". 

Debiutancka płyta The Cassino

Zespół nawiązał współpracę z wytwórnią FONOBO Label i to za jej pośrednictwem pojawiła się  debiutancka płyta The Cassino. Na oficjalnym kanale VEVO zespołu pojawił się jej przedsmak,  czyli lyric video do nowej piosenki pt. "Wiosna". Utwór dostępny jest także we wszystkich serwisach cyfrowych.

Muzykę The Cassino ciężko jednoznacznie zaszufladkować. Rock miesza się z bluesem i funkiem. Słychać w niej też inspiracje indie rockiem. Mimo wielu inspiracji zespół zachowuje indywidualny charakter twórczości. Stawia na emocje i szczerość, których sporo znajdziemy w tekstach Huberta.

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też