Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival

Ofelia

Sprawdź wydarzenia
OfeliaOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Ofelia to artystka, która cieszy się uznaniem wśród szerokiego grona fanów. Jest aktorką, piosenkarką i kompozytorką. Jaka jest jej historia i dorobek artystyczny?

Ofelia i jej krótka historia

Ofelia to pseudonim artystyczny. Prawdziwe imię i nazwisko artystki to Iga Aleksandra Krefft. Ofelia urodziła się 2 września 1995 roku w Gniewinie. Jest osobą wielu talentów. Szerokiej publiczności dała się poznać jako aktorka, grywając w serialach i filmach, jak również jako wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów, która wniosła "świeży oddech" na polską scenę muzyczną.

Ofelia od najmłodszych lat związana była z muzyką. Jako dziecko dwukrotnie brała udział w znanym programie Od przedszkola do Opola.  Uczęszczała do Państwowej Szkoły Muzycznej w Gdańsku. Brała udział w warsztatach wokalno-aktorskich Gamma w Radomiu, na których pod bacznym okiem profesjonalnych pedagogów szkoliła emisję głosu, ruch sceniczny, taniec oraz umiejętności aktorskie.

Dorobek artystyczny

Ofelia debiutowała w Teatrze Muzycznym "Roma", w 2007 roku, biorąc udział w spektaklu Akademia Pana Kleksa jako Rezeda. Był to zdecydowanie przełomowy rok w karierze zawodowej Ofelii. Dołączyła również do głównej obsady serialu TVP M jak Miłość. Mogliśmy ją podziwiać również w Na wspólnej oraz Diagnozie. Ofelia pojawiła się także na dużych ekranach. Na jej koncie znajduje się udział w takich filmach jak m.in.: Sala Samobójców, Piosenki o miłości czy Hejter. 

Iga Krefft to także wokalistka, autorka tekstów oraz kompozytorka. W roku 2011 światło dzienne ujrzał jej świąteczny utwór W oczach radość, oraz singiel Ledac ce, który to jest coverem piosenki grupy Kombi Kochać cię - za późno. Ofelia to także wokalistka takich zespołów jak Mind Revision i Daisy and the Moon.

2013 rok to czas, w którym Ofelia nagrywa dwa single - Zaraz coś się stanie oraz Pokoje hotelowe. W 2017 roku Ofelia odbyła trasę muzyczną o nazwie Ćmy, a w 2019 roku nagrała pierwszy album muzyczny Ofelia. 2022 rok to moment, w którym Ofelia wydaje swój drugi album o nazwie 8.

Współpraca z innymi artystami

Ofelia nawiązała współpracę muzyczną z DJ-em Sovinsky’im czy z kompozytorem Yossarianem Malewskim. Na szczególną uwagę zasługuje także współpraca z Klaudią Szafrańską, dla której Ofelia napisała tekst oraz zaśpiewała w singlu Nucę to od lat. Ofelia nawiązała także współpracę z innymi artystami, takimi jak m.in.: Kamil Markowicz czy Tymoteusz Bucki.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Która produkcja przyniosła dla Ofelii największą popularność?
Udział Igi Krefft w polskim serialu "M jak Miłość", przyniósł artystce największą popularność.
Który utwór muzyczny Ofelii cieszy się największą popularnością?
Ogromną popularnością cieszy się singiel "Tu".
Jakie dodatkowe przedsięwzięcia podjęła na swojej drodze artystycznej Ofelia?
Ofelia oprócz twórczości muzycznej oraz aktorstwa, brała udział w projektach, gdzie była reporterką znanych programów muzycznych, jak również ambasadorką kampanii społecznej „She Moves Us”.
Jakie nazwy noszą trasy koncertowe Ofelii?
Ofelia odbyła trzy trasy koncertowe, które nosiły nazwę Ćmy, Słona Trasa oraz Na przypale albo wcale.

Fani lubią też

Zobacz też