Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Artysta Wiktor Waligóra

Wiktor Waligóra

Wiktor WaligóraOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Wiktor Waligóra to artysta młodego pokolenia, pochodzący z Krakowa. Nie jest może tak rozpoznawalny jak wielu jego kolegów z branży muzycznej, ale ciężko pracuje na swoją popularność i cały czas się rozwija. Zaowocowało to m.in. udziałem w projekcie "Męskie Granie", co stało się dla niego dodatkową motywacją do działania i dalszego rozwoju w sferze muzycznej. Wiktora można posłuchać m.in. na dobrze znanych platformach muzycznych i społecznościowych, na których to zachwyca swoich słuchaczy cudownym głosem i wyjątkowymi brzmieniami.

Wiktor Waligóra - krótka historia

Wiktor nie ma może tak wielkiego doświadczenia na scenie, jak inni znani artyści z szeroko pojętego świata muzyki, ale wszystko co najlepsze dopiero przed nim. Jest jeszcze bardzo młodym, ale za to niezwykle utalentowanym artysta, który dobrze wie czego chce od swojej kariery i podąża jasno wytyczoną ścieżką. Wiktor na swoim kanale umieszcza przeróżne piosenki i covery, zadziwiając słuchaczy zarówno partiami wokalnymi, jak i instrumentalnymi. Dzięki temu każda zainteresowana osoba może poznać jego twórczość oraz docenić niezwykłą wrażliwość artysty. W najbliższej przyszłości Wiktor zaprezentuje się publiczności m.in. na terenie Krakowa.

Wiktor Waligóra - dotychczasowy dorobek muzyczny

Dotychczasowy dorobek muzyczny Wiktora Waligóry nie jest może na tyle okazały, co sprawiłoby, że jego muzyka byłaby puszczana w wielu różnych stacjach radiowych, ale każdy choć raz powinien się zapoznać z jego twórczością. Bardzo często Wiktor występuje w tzw. sesjach live i nie boi się żadnych wyzwań, co czyni z niego jeszcze bardziej dojrzałego artystę. Dzięki temu zdobył w środowisku muzycznym naprawdę spore uznanie i koledzy z branży chętnie z nim współpracują. Jego aktualny dorobek muzyczny prezentuje się następująco:

  • "Przypomnieć nas",
  • "Tlen" (live session) - z Dawidem Tyszkowskim,
  • "Mori" Dawid Podsiadło - live cover,
  • "Do kołyski" Dżem - live cover,
  • "Szerokie wody" Mrozu - live cover z Danielem Grychtołem,
  • "Królowa śniegu" Natalia Przybysz - live cover,
  • "Krzyżówka dnia" Brodka - live cover,
  • "Jasny" Igor Herbut - live cover.

Jak widać Wiktor jest prawdziwym specjalista od tworzenia coverów i świetnie się przy tym bawi. Oczywiście jego dalsza kariera muzyczna może pójść w zupełnie inną stronę, ale już teraz Wiktor nie powinien narzekać na brak pracy.

Wiktor Waligóra - powiązani artyści & współpraca

Wiktor Waligóra nie ma może na swoim koncie tak wielu koncertów i występów muzycznych, jak niektórzy koledzy z branży, ale nie oznacza to, że nie współpracował z wieloma cenionymi artystami na polskiej scenie muzycznej. Wiktor, głównie dzięki projektowi "Męskie Granie", jest kojarzony z takimi artystami, jak: Dawid Tyszkowski, Paulina Przybysz, Wiktor Dyduła, Bovska, Natalia Przybysz, Brodka, Bryska, Artur Rojek, Anita Lipnicka, Daria Zawiałow, Ralph Kaminski, Maria Peszek, Mrozu, Kuban, Julia Pietrucha, Kacperczyk, Karaś&Rogucki, Katarzyna Nosowska, Mery Spolsky, Anna Maria Jopek czy też Leszek Możdżer.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Skąd pochodzi Wiktor Waligóra?
Wiktor Waligóra pochodzi z Krakowa.
W czym specjalizuje się Wiktor Waligóra?
Artysta specjalizuje się przede wszystkim w tworzeniu coverów, sesjach live oraz partiach wokalnych i instrumentalnych.
Z jakimi artystami powiązany jest Wiktor Waligóra?
Wiktor za sprawą udziału w projekcie "Męskie Granie" jest powiązany m.in. z takimi artystami, jak: Dawid Tyszkowski, Paulina Przybysz, Wiktor Dyduła, Bovska, Natalia Przybysz, Brodka, Bryska, Artur Rojek, Anita Lipnicka, Daria Zawiałow, Ralph Kaminski, Maria Peszek, Mrozu, Kuban, Julia Pietrucha, Kacperczyk, Karaś&Rogucki, Katarzyna Nosowska, Mery Spolsky, Anna Maria Jopek czy też Leszek Możdżer.
Jaki jest dotychczasowy dorobek muzyczny Wiktora Waligóry?
Dotychczasowy dorobek muzyczny Wiktora to m.in.: "Przypomnieć nas", "Tlen" (live session) - z Dawidem Tyszkowskim, "Mori" Dawid Podsiadło - live cover, "Do kołyski" Dżem - live cover, "Szerokie wody" Mrozu - live cover z Danielem Grychtołem, "Królowa śniegu" Natalia Przybysz - live cover, "Krzyżówka dnia" Brodka - live cover czy też "Jasny" Igor Herbut - live cover.

Fani lubią też

Zobacz też