Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta Ewelina Lisowska

Ewelina Lisowska

Ewelina LisowskaOpisWydarzeniaFani lubią też

Opis

Ewelina Lisowska to wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka. Urodziła się w 1991 roku w Cerekwicy. Ukończyła Szkołę Muzyczną I stopnia we Wrocławiu w klasie gitary klasycznej. Jako nastolatka śpiewała pod pseudonimem Evelynn w post hardcore’owym zespole o nazwie Nurth.

W 2012 roku dotarła do półfinału programu X Factor i wydała minialbum, zatytułowany „Ewelina Lisowska”.

Debiutancki album długogrający wokalistki - „Aero-Plan” ukazał się w maju 2013 roku. Znalazły się tam między innymi piosenki „Nieodporny rozum”, „W stronę słońca” i „Jutra nie będzie”. Płyta pokryła się złotem.

Kolejny album - „Nowe horyzonty” z 2014 roku również pokrył się złotem. Promowały go single: „We mgle”, „Na obcy ląd” i „Nowe horyzonty”. W 2015 roku artystka zwyciężyła w programie „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Najnowsza, czwarta płyta Eweliny Lisowskiej pod tytułem „Cztery” została wydana w czerwcu 2018 roku.

Wokalistka ma na koncie wiele nagród i wyróżnień, w tym SuperJedynkę, Eska Music Awards 2013 za Najlepszy debiut i Najlepszy hit („W stronę słońca”) czy eskaGO Award – Najlepszy artysta w sieci. Występowała na najbardziej prestiżowych festiwalach w Polsce – na Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu oraz na TOPtrendy w Sopocie.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też