Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta Wojciech Pyrć

Wojciech Pyrć

Wojciech PyrćOpisWydarzeniaWojciech Pyrć - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Wojciech Pyrć jest absolwentem Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej im. Zenona Brzewskiego w Warszawie. Uczył się w klasie fortepianu prof. Teresy Manasterskiej. Ukończył z wyróżnieniem studia I (2011), jak i II stopnia (2013) na Uniwersytecie Muzycznym im. Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie fortepianu prof. Bronisławy Kawalla.

Wojciech Pyrć - informacje o pianiście

Wojciech Pyrć jest laureatem licznych konkursów, między innymi zdobył II nagrody na Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym „Maria Herrero” w Granadzie w 2015 roku. Koncerty Wojciecha Pyrcia można było usłyszeć w wielu miejscach w Polsce, takich jak między innymi Filharmonii Narodowej w Warszawie, Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej w Olsztynie, Dworku Chopina w Żelazowej Woli, Sali Koncertowej Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie, Dworku Chopina w ramach 65 i 67 Międzynarodowego Festiwalu Chopinowskiego w Dusznikach Zdroju.

 

Występował również jako solista pod batutą takich dyrygentów jak Monika Wolińska, Łukasz Sidoruk, Jacek Rogala. Swoje umiejętności doskonalił również na kursach muzycznych, gdzie pracował razem z takimi artystami jak: Joaquin Achucarro, Dmitrij Alexeev, Edward Auer, Andrzej Jasiński, Choong-Mo Kang, Stefan Kutrzeba, Mariusz Sielski, Michał Szczepański, Piotr Paleczny, Jerome Rose, Dang Thai Son, Tamas Ungar.Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Wojciech Pyrć - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Wojciech Pyrć?

Miejscowości, w których Wojciech Pyrć wystąpi w najbliższym czasie: Warszawa.

Fani lubią też

Zobacz też