Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppershans-zimmerstingmetal-hammer

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Artysta Varius Manx & Kasia Stankiewicz

Varius Manx & Kasia Stankiewicz

Varius Manx & Kasia StankiewiczOpisWydarzeniaVarius Manx & Kasia Stankiewicz - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Varius Manx to polski zespół rockowy, pop rockowy założony w 1989 roku przez Roberta Jansona oraz braci Michała i Pawła Marciniaków. Zalicza się go do najbardziej popularnych formacji w Polsce. Największe triumfy grupa odnosiła w latach 90. Chyba każdy słuchacz w kraju zna największe przeboje Varius Manx: "Pocałuj noc", "Ruchome piaski", "Orła cień", "Zanim zrozumiesz". Albumy zespołu sprzedały się w wielotysięcznych nakładach. Przez 25 lat działalności w Varius Manx śpiewały: Anita Lipnicka, Katarzyna Stankiewicz, Monika Kuszyńska, Anna Józefina Lubieniecka i Edyta Kuczyńska. Pierwsze trzy z powodzeniem realizowały karierę solową. Obecne w zespole śpiewa Katarzyna Stankiewicz.

 

 

 

 

 

Wydarzenia

Varius Manx & Kasia Stankiewicz - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Varius Manx & Kasia Stankiewicz?

Miejscowości, w których Varius Manx & Kasia Stankiewicz wystąpi w najbliższym czasie: Kołobrzeg, Kielce, Płock, Mrągowo, Poznań, Warszawa, Wrocław, Toruń, Gdańsk, Kraków, Jasionka.

Fani lubią też

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn