Travis Scott

Travis Scott

Travis Scott (właściwie Jacques Webster Jr., ur. 30.04.1992) jest amerykańskim raperem, piosenkarzem, autorem tekstów i producentem muzycznym. Pochodzi z Houston w Texasie. W 2012 roku podpisał swój pierwszy poważny kontrakt z wytwórnią Epic Records. Tego samego roku zmienił barwy i dołączył do labelu Kanye West's GOOD Music. Raper znany jest z unikalnego sposobu rapowania połączonego ze śpiewem, wykorzystującym Auto - Tune. Z jego usług producenckich korzystali:  Kanye West, Rihanna i Drake. Współpracował także z Jayem-Z, Pushą T i Meek Millem. Dzięki mixtape'om „Owl Pharaoh” (maj 2013) i „Days Before Rodeo” (sierpień 2014) zdobył grono oddanych fanów amerykańskiej sceny trapowej. Globalny rozgłos przyniósł mu solowy album "Rodeo" z 2015 roku. Na tym albumie własnie znalazł się największy przebój Scotta - „Antidote” (208 mln wyświetleń na YouTube i 211 mln odtworzeń w Spotify). Dyskografię rapera zamyka jeden z najpopularniejszych albumów amerykańskich roku 2016 -  „Birds in the Trap Sing McKnight”. Jego koncerty to niezwykle energetyczne show przyciągające tysiące oddanych fanów trapu.

 

 

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Travis Scott
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/