Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfame-mmasunrise-festivalsun-festival
Home Artysta Katarzyna Polewany

Katarzyna Polewany

Sprawdź wydarzenia
Katarzyna PolewanySzczegółyOpisWydarzeniaKatarzyna Polewany - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Szczegóły

wiek:
30 lat
data urodzenia:
22.07.1993
miejsce urodzenia:
Jarocin
dyscyplina:
Aktorka teatralna, filmowa i serialowa
social media:

Opis

Katarzyna Polewany jest jedną z najbardziej utalentowanych aktorek młodego pokolenia. Ceniona za profesjonalną grę aktorską oraz doskonałe poczucie humoru. Jak wygląda jej historia? Przyjrzyjmy się barwnej postaci z bliska.

Katarzyna Polewany i jej historia

Katarzyna Polewany urodziła się oraz wychowała w Jarocinie. Jest absolwentką Wydziału Aktorskiego Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie, o specjalności wokalno- aktorskiej. 

Aktora nie ujawnia informacji na temat swojego życia prywatnego.

Dorobek artystyczny Katarzyny Polewany

Debiut aktorki odbył się w jego 16 lat, na deskach Gliwickiego Teatru Muzycznego. Dziś młoda aktorka współpracuje z wieloma teatrami, m.in.: Teatrem Groteski w Krakowie, Teatrem Fabryka Marzeń, Teatrem PWST, Teatrem im. Stefana Jaracza w Łodzi. Młodą aktorkę oglądać mogliśmy w takich spektaklach jak: "Mayday 2", "Szalone nożyczki", "Wiśniowy sad", "Popatrz na mnie", "Pchła Szachrajka", "Chcesz się bawić? Zadzwoń!" i inne.

Katarzyna Polewany jest także aktorką znaną ze szklanego ekranu. Mogliśmy oglądać jej doskonałą grę aktorską w takich produkcjach jak: "Klangor", "Na dobre i na złe", "Zakochani po uszy", "Kobieta sukcesu", "Barwy szczęścia", "Mroczne żelazo", "Moja jaskółka", "Kobieta sukcesu" oraz wielu innych.

Współpraca z innymi artystami

W związku z udziałem w wielu projektach artystycznych Katarzyna Polewany nawiązała współpracę z wieloma znanymi twórcami. Do najbardziej popularnych osób należą: Rafał Szatan, Aleksandra Adamska, Sara Chmiel, Michał Milowicz, Michał Koterski, Aneta Zając, Alan Andersz, Marek Włodarczyk, Lesław Żurek, Dominika Gwint, Małgorzata Foremniak, Cezary Kosiński oraz wielu innych. 

Nagrody otrzymane przez Katarzynę Polewany

Pomimo młodego wieku aktorka ma na swoim koncie wiele nagród. Na szczególne wyróżnienie zasługuje dotarcie do finału w 24 edycji festiwalu Pamiętajmy o Osieckiej w 2021 roku. Co więcej, w tym samym roku utalentowana artystka dotarła do półfinału znanego festiwalu Andrzeja Zauchy Serca Bicie. 

Wydarzenia

Katarzyna Polewany - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Katarzyna Polewany?

Miejscowości, w których Katarzyna Polewany wystąpi w najbliższym czasie: Wrocław, Suwałki, Gdańsk.

Ile lat ma aktora Katarzyna Polewany?
Ceniona i lubiana aktorka Katarzyna Polewany urodziła się 22 lipca 1993 roku.
Który projekt artystyczny przyniósł Katarzynie Polewany największą popularność wśród szerokiego grona odbiorców?
Pomimo udziału aktorki w wielu produkcjach, wyróżnić można dwie, które przyniosły jej największą popularnością: "Kobiety sukcesu" oraz "Moja Jaskółka".
Ile wzrostu ma Katarzyna Polewany?
Katarzyna Polewany ma 167 cm wzrostu.

Fani lubią też

Zobacz też