Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemfame-mmadawid-podsiadlo
Home Artysta Maciej Wierzbicki

Maciej Wierzbicki

Maciej WierzbickiSzczegółyOpisWydarzeniaMaciej Wierzbicki - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Szczegóły

wiek:
53 lata
data urodzenia:
13.03.1971
miejsce urodzenia:
Warszawa
dyscyplina:
polski aktor teatralny, filmowy i serialowy
social media:

Opis

Maciej Wierzbicki jest polskim aktorem filmowym, serialowym i teatralnym. 

Maciej Wierzbicki i jego historia

Maciej Wierzbicki urodził się oraz wychował w Warszawie. Od najmłodszych lat interesował się sztuką oraz aktorstwem. W 1996 roku stał się absolwentem Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Od tego czasu jego kariera rozwija się bardzo prężnie i dynamicznie.

W celu dobra i ochrony swoich najbliższych oraz rodziny, Maciej Wierzbicki nie podaje do opinii publicznej informacji na temat swojego życia prywatnego. 

Dorobek artystyczny Macieja Wierzbickiego

Maciej Wierzbicki na stałe związany jest z Teatrem Montownia. Występował także w Teatrze Powszechnym, Studio, Polonia, OCH-Teatrem, Na Woli, IMKA, Polskim, WARSawy. Aktor zagrał w takich spektaklach jak: "Leśne licho", "Księga raju", "Dziady", "Skowronek", "Bambuko", "Trzy cylindry", "Upadłe anioły", "Stowarzyszenie Umarłych Poetów", "Mayday", "Coś tu nie gra" i wielu innych. 

Oprócz ról teatralnych, Maciej Wierzbicki wziął udział także w roku produkcjach filmowych oraz serialowych. Do najbardziej znaczących zaliczyć można: "Rodzinka.pl", "Siła wyższa", "Uwikłanie", "Maraton tańca", "Daleko od noszy 2", "U Pana Boga za miedzą", "Grzeszni i bogaci", "Ostatnia akcja", "Dom nad rozlewiskiem", "Na Wspólnej", "Ciało", "Miodowe lata", "Pół serio", "Tango z aniołem", "Bulionerzy", "Pitbull. Ostatni pies", "Zainwestuj w marzenia", "W głębi lasu", "Przejście", "Ekler", "Gorzko, gorzko!", "Pensjonat nad rozlewiskiem", "Uwikłanie" oraz wiele innych". 

Współpracujemy z innymi artystami 

W związku z realizacją dużej ilości projektów aktor spotkała na swojej drodze artystycznej bardzo wiele ciekawych osobistości. Do grona najpopularniejszych osób należy: Rafał Rutkowski, Marcin Perchuć, Krzysztof Stelmaszyk, Tomasz Karolak, Piotr Nowak, Artur Janusiak, Antoni Królikowski, Jacek Braciak, Bartłomiej Kasprzykowski oraz wiele innych. 

Wydarzenia

Maciej Wierzbicki - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Maciej Wierzbicki?

Miejscowości, w których Maciej Wierzbicki wystąpi w najbliższym czasie: Warszawa, Gdańsk.

Ile lat ma Maciej Wierzbicki?
Maciej Wierzbicki urodził się 19 marca 1971 roku.
Która produkcja, w której wziął udział aktor Maciej Wierzbicki, przyniosła mu największą popularność i uznanie wśród szerokiego grona odbiorców?
Maciej Wierzbicki wziął udział w niezliczonej liczbie produkcji, wyróżnić można jednak kilka, które przyniosły mu największą popularność. Do tego grona zaliczyć można film "Job, czyli ostatnia szara komórka" i " Ciało ".
Ile wzrostu ma Maciej Wierzbicki?
Maciej Wierzbicki jest mężczyzną o niezwykle wysokiej posturze. Mierzy 193 cm.

Fani lubią też

Zobacz też