Na czasie

wystawa-legovoucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta Michalina Łabacz

Michalina Łabacz

Michalina Łabacz OpisWydarzeniaMichalina Łabacz - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Michalina Łabacz to urodzona w 1992 roku w Suwałkach to polska aktorka filmowa i teatralna. Jest absolwentką Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Jest aktorką Teatru Narodowego w Warszawie.

Rozwój kariery aktorskiej Michaliny Łabacz

Michalina Łabacz zagrała główną role w filmie Wojciecha Smarzowskiego Wołyń. Za tą rolę zdobyła nagrodę za najlepszy debiut aktorski podczas 41. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

 

W 2017 roku okrzyknięto ją największym odkryciem na XXIV Ogólnopolskim Festiwalu Sztuki Filmowej Prowincjonalia we Wrześni, zdobyła też wtedy nagrodę publiczności. Aktorkę nominowano też do Polskich Nagród Filmowych Orły 2017 w kategoriach: „Najlepsza główna rola kobieca” i „Odkrycie roku”.

 

W 2018 roku Michalinę Łabacz można było oglądać w dwóch spektaklach Teatru Telewizji. W pierwszym z nich - Victoria w reżyserii Ewy Pytki wcieliła się w rolę Sophie. W kolejnym spektaklu Lato w reż. Jana Englerta zagrała rolę Ernestyny. Michalinę Łabacz można było też oglądać w serialu produkcji TVN Pod powierzchnią – zagrała tam Igę Stępień.

 

Wydarzenia

Michalina Łabacz - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Michalina Łabacz ?

Miejscowości, w których Michalina Łabacz wystąpi w najbliższym czasie: Gdańsk, Łódź, Poznań.

Fani lubią też

Zobacz też