Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmergala-ksw

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Artysta Beata Rybotycka

Beata Rybotycka

Beata RybotyckaOpisWydarzeniaFani lubią też

Opis

Beata Rybotycka – aktorka i piosenkarka. Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Występowała w Starym Teatrze im. Heleny Modrzejewskiej w Krakowie, Teatrze STU, Piwnicy pod Baranami, Teatrze Ludowym w Nowej Hucie, Teatrze Muzycznym im. Danuty Baduszkowej w Gdyni. Artystka wszechstronna, znana publiczności telewizyjnej z występów w programach rozrywkowych. Obecnie związana z krakowskim teatrem STU. Śpiewając piosenki z przedwojennych kabaretów wciela się w gwiazdy m.in. Hanki Ordonówny „Ordonka”, Miry Zimińskiej, czy Zofii Terné. Jako aktorka Rybotycka występowała m.in. w spektaklach „Fortynbras się upił”, „Makbet” i „Wesele”, „Wyzwolenie”, „Akropolis”. Na swoim koncie ma także niewielki epizod w filmie „Lista Schindlera” Stevena Spielberga, w którym wykonała przedwojenny szlagier „Miłość ci wszystko wybaczy”. Wydała dwie płyty solowe: „Beata Rybotycka śpiewa pieśni Jana Kantego Pawluśkiewicza” oraz „Szurum burum” (przy której współpracowała z Jarosławem Śmietaną). W 2000 r. wzięła udział w nagraniu płyty „Moje kolędy na koniec wieku” Zbigniewa Preisnera. Występuje także w autorskich recitalach.
Beata Rybotycka koncerty. Beata Rybotycka bilety dostępne na eBilet! Beata Rybotycka i Jacek Wójcicki Kraków. Nauczmy się żyć obok siebie bilety na koncert już dostępne!

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn