Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo3-majowka
Home Artysta Wojciech Majchrzak

Wojciech Majchrzak

Wojciech Majchrzak OpisWydarzeniaWojciech Majchrzak - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Wojciech Majchrzak to urodzony w 1969 roku w Gostyniu polski aktor filmowy i teatralny. W 1993 roku został absolwentem Wydziału Aktorskiego we Wrocławiu.

Rozwój kariery aktorskiej Wojciecha Majchrzaka

Debiut teatralny Wojciecha Majchrzaka miał miejsce kiedy wcielił się w rolę Hajmona w spektaklu Antygona w Teatrze Powszechnym w Łodzi. Z teatrem tym współpracował do 1995 roku. W późniejszym czasie związał się również z Teatrem Powszechnym im. Jana Kochanowskiego w Radomiu oraz warszawskimi: Adekwatnym, Ochoty, Komedia, Capitol.  

 

Począwszy od roku 2003 przez trzy lata grał Leszka Nowaka w serialu TVN Na Wspólnej. W 2007 roku był uczestnikiem piątej edycji programu rozrywkowego TVN Taniec z gwiazdami. W latach 2010-2014 jego grę aktorską można było zobaczyć w serialu wojennym Czas honoru, w którym wcielił się w rolę Tomasza Krawicza. Aktora można było zobaczyć w takich filmach jak Ostatnia misja czy Enduro Boyz.  Wojciech Majchrzak jest również aktorem dubbingowym. Jego głos można usłyszeć w takich filmach animowanych jak Pokemon czy Yu-Gi-Oh!Wydarzenia

Wojciech Majchrzak - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Wojciech Majchrzak ?

Miejscowości, w których Wojciech Majchrzak wystąpi w najbliższym czasie: Warszawa, Gdynia, Kraków, Poznań, Gdańsk, Lublin.

Fani lubią też

Zobacz też