Browar Obywatelski
Browar Obywatelski

Browar Obywatelski

Zamknięta w murach Browaru Obywatelskiego historia odradza się w XXI wieku, kiedy odkrywamy to, co stanowiło pilnie strzeżoną od lat tajemnicę. Podczas rewitalizacji budynków Browaru odnaleziono oryginalne receptury, które służą nam do przywrócenia świetności marce Tichauer.

 

O historii, losach i zuchwałej wizji marki Tichauer opowiada Tomasz Rożek z kanału Nauka. To lubię w ramach cyklu Technika. To Was Zaskoczy. Spełniamy marzenia pokoleń. Tych, którzy chcieli warzyć piwo na własnych zasadach. Viva!

Zabytkowy Tichauer Browar w Tychach zaprasza do parku technologicznego IT Loft Park, restauracji oraz Tichauer Art Gallery. Sztuka, świetne piwo, jedzenie i najciekawsze koncerty w Tychach – Browar Obywatelski to miejsce przyjazne fanom muzyki, poszukiwaczom artystycznych inspiracji i miłośnikom poindustrialnych przestrzeni z duszą.

Tichauer Browar w Tychach – koncerty

Na terenie kompleksu zarządzanego przez Tichauer Browar organizowane są koncerty, firmowe eventy i wydarzenia kulturalne. Mery Spolsky, Warszawska Orkiestra Sentymentalna i Magda Bożyk to tylko niektórzy spośród artystów wypełniających wyjątkowymi brzmieniami Browar Obywatelski. Koncerty organizowane w obiekcie cieszą się dużą popularnością, a bilety na nie rozchodzą się w szybkim tempie.

 

W przestrzeniach, o które dba Tichauer Browar, odbywał się m.in. Festiwal Próba Dźwięku. Tychy przyciągnęły wówczas fanów muzyki elektronicznej. Miłośnicy elektroniki, nieprzeciętni artyści, uznani dje – miejscem spotkań ich wszystkich stał się Browar Obywatelski. Koncerty i imprezy rozgrzewały publiczność do białego rana. W Tychach gościli m.in. Pol_on, Catz n Dogz, Jacek Sienkiewicz oraz Chmara Winter.

 

Obecnie Marka Tichauer zaprasza do zabytkowej Słodowni Browaru Obywatelskiego w Tychach, przestrzeni wyjątkowej, której nieoczywistość była inspiracją do stworzenia cotygodniowego cyklu koncertów na jedynej w Polsce scenie 360 stopni.

 

Tichauer Music jest ogólnopolskim projektem łączącym muzykę i sztukę w ramach prestiżowych medialnych wydarzeń. Cykl koncertów w Tychach zainaugurował występ zespołu Voo Voo, który odbył się 7 listopada 2021 roku. Bilety na wydarzenie cieszyły się dużym zainteresowaniem.

 

Raz Dwa Trzy, Król oraz Happysad to kolejni wykonawcy, którzy odwiedzili Browar Obywatelski. Koncerty zagrały także grupy Mikromusic i Lemon.

 

Inspiracja, kreatywność, pozytywna energia, smak wyśmienitego Tichauera – na to wszystko można liczyć, odwiedzając Browar Obywatelski. Bilety na wydarzenia są dostępne na stronie eBilet.

FAQ

 

  • Gdzie znajduje się Tichauer Browar?

Tichauer Browar mieści się w poindustrialnej odrestaurowanej przestrzeni zabytkowego Browaru Obywatelskiego w Tychach przy ulicy Browarowej 7-21. Na terenie kompleksu znajdują się  IT Loft Park, restauracja i Centrum Sztuki Współczesnej.

  • Jakie wydarzenia odbyły się w Tichauer Browar?

Festiwal Próba Dźwięku oraz Tychy Light & Sound Festival to tylko część wyjątkowych okazji do spotkań z muzyką i sztuką, jakie zapewnił dotąd Browar Obywatelski. Bilety na wydarzenia były dostępne na terenie kompleksu i w ramach sprzedaży online.

  • Kiedy utworzony został Tichauer Browar?

Na terenie dawnego Browaru Obywatelskiego w 2015 roku uruchomiono IT LOFT Park (park naukowo-technologiczny). W 2020 roku gościom oddano Centrum Nieelitarnej Sztuki Multimedialnej – starą warzelnię przekształcono w obiekt łączący sztukę nieelitarną (czyli śląską sztukę samorodną) z multimediami oraz edukacją kulturalną i artystyczną.

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Browar Obywatelski
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

ul. Browarowa 21
43-100 Tychy

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/