Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Miejsce Teatr Belfegor

Teatr Belfegor

Tychy, al. Niepodległości 32
Teatr BelfegorOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Teatr Belfegor to znajdujący się w Tychach teatr alternatywny, który w swoim repertuarze ma sztuki teatralne dedykowane zarówno starszej, jak i młodszej widowni. Jak przyznają sami organizatorzy, wydarzenia te skierowane są do wszystkich grup wiekowych, począwszy od dzieci przedszkolnych. Szeroki wachlarz spektakli z całą pewnością zachwyci nawet najbardziej wybrednego odbiorcę.

Organizowane w Teatrze Belfegor wydarzenia to głównie spektakle teatralne, jednakże nie brakuje tam także takich eventów, jak koncerty czy stand-upy. Na terenie obiektu znajduje się 350 miejsc dla widzów oraz zaplecze z garderobami i strefą dla obsługi technicznej. Co jednak najważniejsze, Teatr Belfegor to przede wszystkim stały zespół aktorski, w tym kilku aktorów kontraktowych, których połączyła pasja do aktorstwa i dawania ludziom radości. Wszystkim występom towarzyszy przepiękna scenografia, niezwykła oprawa muzyczna i profesjonalne kostiumy.

Teatr Belfegor – wydarzenia

Odbywające się w Teatrze Belfegor wydarzenia to przede wszystkim spektakle teatralne. Sporym zainteresowaniem lokalnej społeczności cieszyła się sztuka "Alicja w Krainie Czarów". To znana wszystkim opowieść o dziewczynce wpadającej do króliczej nory, która w ten właśnie sposób trafiła do Krainy Czarów. Ten piękny i magiczny spektakl stanowił doskonałą atrakcję dla rodzin z dziećmi. Show pełne było emocjonujących momentów, które rozegrane zostały w otoczeniu niezwykłej scenografii.

Dodatkowym elementem magicznym były subtelne triki iluzjonistyczne, a także muzyka, niezwykłe kostiumy i niespotykane rekwizyty. W spektaklu mogły brać udział dzieci już od 4 roku życia.

Teatr Belfegor – koncerty i wydarzenia 2023

Jesienią na terenie obiektu pojawił się Marcina Zbigniew Wojciech – człowiek o wielu twarzach, stand-uper, aktor i kabareciarz. Komik zaprezentuje fanom stand-up "SZTOS". Artysta znany jest jako "pozytywny wariat", żywioł sceniczny i dusza towarzystwa. Kabareciarz występuje na polskiej scenie od 17 lat, a na swoim koncie ma ponad 1700 show. Jest członkiem grupy Stand-up Night, Stand-up Kraków oraz Kabaretu 44-200. Marcin Zbigniew Wojciech pracował także w RMF FM oraz występował w TVP2, Comedy Central, a także podczas imprezy Top Trendy (POLSAT). Jego nietuzinkowe poczucie humoru i żarty z pewnością porwą niejedną osobę.

Jakie imprezy muzyczne organizuje Teatr Belfegor? W październiku na terenie obiektu odbył się koncert grupy Czerwone Gitary, która obchodzi swoje 55-lecie. Zespół wykonał zarówno nowsze kompozycje, jak i największe hity.

Teatr Belfegor – bilety

W jaki sposób można zdobyć wejściówki na wydarzenia organizowane przez Teatr Belfegor? Bilety na nadchodzące eventy nadal pozostają w sprzedaży. Koncerty, przeglądy i sztuki teatralne to imprezy, w których udział chętnie biorą osoby w każdym wieku – zarówno dorośli, jak i dzieci oraz młodzież. Bilety na organizowane tu imprezy dostępne są nabycia zarówno stacjonarnie, jak i za pośrednictwem serwisu internetowego eBilet.pl.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Teatr Belfegor?
Teatr Belfegor znajduje się przy alei Niepodległości 32 w Tychach.
Jakie wydarzenia odbywają się w Teatrze Belfegor?
W Teatrze Belfegor odbywają się najczęściej spektakle teatralne, ale także występy stand-upowe oraz koncerty.
Kiedy otwarto Teatr Belfegor?
Teatr Belfegor został otwarty w 1986 roku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też