Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmergala-ksw

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Artysta Raz Dwa Trzy

Raz Dwa Trzy

Raz Dwa TrzyOpisWydarzeniaRaz Dwa Trzy - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Zespół RAZ DWA TRZY założony został w 1990 roku w Zielonej Górze przez Adama Nowaka, Grzegorza Szwałka, Jacka Olejarza i Jacka Ograbka. Już trzy miesiące później młodzi studenci wygrali 26. Studencki Festiwal Piosenki w Krakowie, a po roku ukazała się debiutancka płyta Raz Dwa Trzy Jestem Polakiem.

Rozwój kariery zespołu Raz Dwa Trzy 

W 1992 roku RAZ DWA TRZY wystąpiło na Festiwalu Muzyków Rockowych w Jarocinie oraz wydali drugi krążek To ja. Od tamtej pory kariera zespołu nabrała tempa. Koncerty, kolejne albumy (Cztery (1994), Sufit (1995), Niecud (1998), Muzyka z talerzyka (2000), Złota kolekcja (2001), Czy te oczy mogą kłamać (2002), Trudno nie wierzyć w nic (2003), Raz,Dwa,Trzy (2007), Skądokąd (2010) oraz Raz, Dwa, Trzy – Dwadzieścia (2010)), z których każdy odznaczał się w historii muzyki, wiele nagród muzycznego przemysłu i rzesze fanów w całej Polsce. Zespół zdobył nagrody muzyczne Fryderyk m.in. za albumy Trudno nie wierzyć w nic i Młynarski.

Repertuar zespołu Raz Dwa Trzy 

W repertuarze zespołu RAZ DWA TRZY można znaleźć zarówno lżejsze, żartobliwe piosenki, poezję śpiewaną, ciekawe połączenia różnych gatunków i stylów, a także poważniejsze teksty refleksyjne i religijne. Ich utwory mają niesamowitą zdolność pobudzania do rozmowy, otwierają umysł i rozwiązują język. Razem przeszli długą drogę przez wiele nurtów i stylistyk. Stale imponują wrażliwością, spostrzegawczością i dystansem.Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone
Raz Dwa Trzy - Ważne piosenki

Raz Dwa Trzy - Ważne piosenki

14.04.2023

Bielsko-Biała

Raz Dwa Trzy - Człowiek czasami serce otworzy

Raz Dwa Trzy - Człowiek czasami serce otworzy

15.04-16.05.2023

Białystok, Bytom, Łódź i inne

Raz Dwa Trzy - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Raz Dwa Trzy?

Miejscowości, w których Raz Dwa Trzy wystąpi w najbliższym czasie: Bielsko-Biała, Bytom, Rzeszów, Łódź, Wrocław, Radom, Toruń, Białystok.

Kiedy Raz Dwa Trzy wystąpi w Katowicach?
Raz Dwa Trzy wystąpi w Katowicach 21 sierpnia w ramach koncertów Lato w Plenerze (dziedziniec Fabryki Porcelany)
Kiedy Raz Dwa Trzy wystąpi w Warszawie?
Raz Dwa Trzy wystąpi w Warszawie 20 sierpnia w ramach koncertów Lato w Plenerze (Letnia Scena Progresji / Rejs)

Fani lubią też

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn