Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival
Home Miejsce Kloster Pub

Kloster Pub

Tychy, Edukacji 15
Sprawdź wydarzenia
Kloster PubOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Zlokalizowany w Tychach przy ul. Edukacji 15 Kloster Pub to lokal, który od 1993 roku organizuje najważniejsze w regionie wydarzenia kulturalne, koncerty, festiwale i imprezy. Obiekt położony jest w klimatycznym miejscu, nieopodal Parku Miejskiego w Tychach. Wyjątkowe aranżacje organizowanych w Kloster Klub wydarzeń sprawiają, że jest to idealne miejsce do poznawania nowych osób i słuchania muzyki na żywo.

Kloster Pub – koncerty warte zapamiętania

Kloster Pub to klub, w którym muzyka nigdy nie cichnie, a różnorodność gatunków daje gwarancję, że w tym miejscu każdy znajdzie coś dla siebie. Przykładowo, fani elektronicznych brzmień mogli wsłuchać się w rytmiczne utwory podczas organizowanego w kwietniu 2023 roku przez Kloster Pub koncertu zespołu Louisvill.

Wśród najbardziej rozpoznawalnych artystów, którzy wystąpią na scenach Kloster Pub, szczególną popularnością cieszył się koncert Pablopavo – Paweł Sołtys to polski wokalista, kompozytor i pisarz, którego debiutancki album Telehon został nominowany przez muzyczny plebiscyt telewizyjny Superjedynki do debiutu roku.

W Kloster Pub koncerty grali również zagraniczni artyści, a wśród nich znalazł się kalifornijski perkusista zakochany w polskiej scenie jazzowej – Sam Levin. Amerykanin podczas pobytu w Polsce poznał gitarzystę Jakuba Mizerackiego i basistę Mateusza Szewczyka, którzy 17 grudnia 2017 roku pod szyldem Sam Levin Trio dali się zapamiętać tyskiej scenie na długi czas.

Kloster Pub – wydarzenia rozrywkowe i kulturalne

Do odbywających się w Kloster Pub wydarzeń zaliczają się również imprezy okolicznościowe i eventy tematyczne, takie jak Pasterka w Klosterze. Za sterami gramofonów 24 grudnia 2023 roku stanął legendarny DJ Feel-X, którego energetyczne granie bawiło zgromadzonych imprezowiczów do samego rana.

Kloster Pub regularnie organizuje również wydarzenia rozrywkowe, które wychodzą poza schemat tradycyjnego klubu nocnego – do niebanalnych imprez z pewnością trzeba zaliczyć odbywający się w Kloster Pub koncert zespołu Świetliki. Jest to krakowska grupa muzyczna zaliczana do nurtu alternatywnego rocka, poezji śpiewanej i piosenki literackiej, na której czele stoi wokalista posługujący się melorecytacją, Marcin Świetlicki. Bilety na koncert były dostępne w przedsprzedaży na platformach takich jak eBilet.pl.

Oprócz wydarzeń muzycznych w Kloster Pub regularnie odbywają się również spektakle teatralne. Na początku grudnia 2023 roku z okazji 30-lecia klubu na scenie wystąpiła krakowska Grupa Artystyczna Teatr C.T.R., która przedstawiła nietypową historię o chemicznym związku pod tytułem “Knienie”.

Kloster Pub – wydarzenia w nadchodzącym czasie

Mające miejsce w Kloster Pub wydarzenia wzbudzają zainteresowanie zarówno lokalnych mieszkańców, jak i podróżnych z innych regionów Polski. W nadchodzącym czasie w tyskim Kloster Pub gościć będą artyści muzyczni, komicy i aktorzy teatralni, którzy zagwarantują niezapomniane koncerty, wydarzenia rozrywkowe i spektakle.

Kloster Pub – bilety na wydarzenia

Kloster Pub w Tychach dzięki różnorodnym wydarzeniom kulturalnym i muzycznym spełni oczekiwania każdego bez względu na wiek czy zainteresowania. Chcesz spędzić miły wieczór przy drinku i jazzowej muzyce na żywo, albo wziąć udział w elektrycznych koncertach największych artystów? Wybierz Kloster Pub – bilety na wydarzenia zarezerwujesz już teraz przez platformy internetowe, takie jak eBilet.pl.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Kloster Pub?
Kloster Pub to klub muzyczny znajdujący się w Tychach, przy ul. Edukacji 15.
Jakie wydarzenia odbywają się w Kloster Pub?
Wśród organizowanych w Kloster Pub wydarzeń znajdą się zarówno koncerty w różnych gatunkach muzycznych, jak i spektakle teatralne oraz inne inicjatywy kulturalno-rozrywkowe.
Kiedy został otworzony Kloster Pub?
Kloster Pub został otworzony w 1993 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też