Stadion Legii
Stadion Legii

Stadion Legii

Stadion Legii bilety

Stadion piłkarski znajdujący się na warszawskim Powiślu przy ul. Łazienkowskiej 3, położony pomiędzy ulicami: Łazienkowską, Czerniakowską, Janusza Kusocińskiego i Myśliwiecką. Został oficjalnie otwarty w 2010 roku. Jest najnowocześniejszym w Polsce i jednym z najbardziej nowoczesnych i funkcjonalnych obiektów w Europie. Posiada 31103 miejsc siedzących oraz niezależne oświetlenie dla promenady, trybun oraz płyty boiska. W jego dwóch narożnikach znajdują się telebimy o wymiarach 9,4x5,4 metra. Obiekt Legii wyposażony jest w system monitoringu wizyjnego i fonicznego, jako jeden z pierwszych na świecie posiada także bramki wejściowe z czytnikami typu Vario Gate. Na promenadzie znajduje się 12 kiosków gastronomicznych, a także SportBar, w którym można śledzić transmisje sportowych zmagań. Obok niego znajduje się także sklep Kibica FANSTORE z klubowymi pamiątkami oraz odzieżą Legii. Na terenie stadionu działa także Muzeum, a w jego okolicach znajdują się miejsca pamięci poświęcone Legendom Legii (m.in. pomnik Kazimierza Deyny przed wejściem na trybunę wschodnią).

Na stadionie odbywają się różne imprezy sportowe (głównie mecze piłki nożnej), ale nie tylko, czego przykładem jest Warszawski Festiwal Piwa. Można tam również zorganizować sesję ślubną, czy studniówkę.

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Stadion Legii
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Łazienkowska 3
00-449 Warszawa

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/