emptygif
Newsletter

Na czasie

voucher-kinowy-helioshans-zimmerskoki-narciarskieagnieszka-chylinskavan-goghpolska-noc-kabaretowa-2023
Home Miejsce Plaża AGH

Plaża AGH

Kraków, Rostafińskiego 7a
Plaża AGHOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Plaża AGH to miejsce znajdujące się na terenie krakowskiego Miasteczka Studenckiego. Tamtejsze korty tenisowe regularnie przemieniają się w specjalną strefę imprezową, w której corocznie organizowane są Juwenalia Studenckie oraz różnorodne wydarzenia kulturalne. To idealna przestrzeń do zabawy oraz rozrywki przy dźwiękach ulubionych utworów znanych i cenionych artystów.

Odbywające się tu koncerty charakteryzuje ogromna różnorodność. Występujący na scenie Plaży AGH artyści prezentują rozmaite gatunki muzyczne oraz brzmienia, które zapewniają mnóstwo rozrywki i zachęcają do udziału szerokie grono widzów. 

Organizowane na Plaży AGH koncerty docenią wszyscy miłośnicy współczesnych muzycznych trendów oraz tańca – zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci oraz młodzież. Na wiele spośród nadchodzących w obiekcie wydarzeń, bilety dostępne są w sprzedaży drogą elektroniczną m.in. za pośrednictwem platformy eBilet.pl.

Plaża AGH — koncerty

Na terenie obiektu organizowane są wydarzenia muzyczne, koncerty i interesujące widowiska z udziałem znanych i lubianych przez szeroką publiczność artystów. Dlaczego warto odwiedzić Plażę AGH? Wydarzenia kulturalne, mające tu miejsce, dostarczają gościom sporą dawkę niezapomnianych przeżyć. Podczas krakowskich Juwenaliów 2023 wystąpili m.in. Bracia Fio Fagot, Guzior, Kizo, Majki, Nocny Kochanek czy Piotr Zioła.

Sporą frekwencją cieszył się występ Ralpha Kamińskiego – polskiego wokalisty, multiinstrumentalisty oraz producenta muzycznego. Utwory Rafała bogate są w dźwięki z pogranicza popu alternatywnego, elektroniki oraz muzyki kameralnej.

Tegoroczna impreza studencka przyciągnęła na teren Plaży AGH również bardzo dużo fanów kultowej polskiej muzyki. Na scenie podczas Juwenaliów pojawił się zespół Lady Pank, który skutecznie rozgrzał show takimi przebojami, jak „Zawsze Tam Gdzie Ty”, „Tańcz głupia, tańcz” czy „Kryzysowa narzeczona”. Imprezowicze mieli okazję wziąć także udział w karaoke oraz popularnym już silent disco.

Plaża AGH – wydarzenia

Jakie jeszcze eventy odbywają się podczas Juwenaliów na Plaży AGH? Wydarzeniem, które cieszyło się ogromnym zainteresowaniem studentów, były zawody w jedzeniu na czas. Organizatorzy przygotowali dla uczestników konkurs w trzech kategoriach „Majestat mecenasa, czyli rywalizacja damsko-męska”, „Męski Pojedynek”, „Kobiety też lubią zjeść” oraz „Ekstra ptyś dla osób z publiczności”.

Ogromne emocje wywołał także pojedynek „Jeden z Dziesięciu”. Studenci mogli sprawdzić swoją wiedzę z różnych dziedzin, czując się jednocześnie jak w profesjonalnym studiu telewizyjnym. Na pytania odpowiadano drużynowo – każdy z teamów liczył 3 osoby.

Plaża AGH – koncerty

Plaża AGH uznawany jest za przez studentów za naprawdę wyjątkową muzyczną przestrzeń, oferującą rozrywkę dla wszystkich fanów współczesnej muzyki na żywo. Odbywające się w obiekcie koncerty z pewnością na długo zapadną w pamięci niejednego widza.

Na organizowanych przez obiekt koncertach nie brakuje tłumów wyczekujących pod sceną. Zapoznaj się zatem z aktualnym repertuarem i zobacz na żywo występy swoich ulubionych artystów. Na wielu nadchodzących wydarzeń obowiązuje biletowanie, o czym warto pamiętać, wybierając się na Plaże AGH. Bilety dostępne są w sprzedaży elektronicznej za pośrednictwem naszej platformy.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Plaża AGH?
Plaża AGH znajduje się na terenie Miasteczka Studenckiego przy ul. Rostafińskiego 7a w Krakowie.
Jakie wydarzenia odbywają się na Plaży AGH? Bilety na eventy
Plaża AGH organizuje różnorodne imprezy masowe, jednak największą popularnością cieszą się Krakowskie Juwenalia Studenckie.
Kiedy została otworzona Plaża AGH?
Studencki obiekt regularnie organizuje różnorodne eventy od kilkunastu już lat.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też