Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinska
Home Miejsce Park na wyspie Wrocław

Park na wyspie Wrocław

Wrocław, Wróblewskiego 9
Park na wyspie WrocławOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Park na Wyspie to teren zlokalizowany niedaleko znanej wszystkim Hali Stulecia, znajdującej się w sąsiedztwie Wrocławskiego ZOO. Obiekt zajmuje się organizacją wydarzeń kulturowych, które cieszą się niesłabnącą popularnością wśród mieszkańców miasta, co widać po liczbie sprzedanych biletów.

Park na Wyspie - o obiekcie

Dużą część Parku na Wyspie zajmuje siedziba I Towarzystwa Sportowego INTAKUS-ŚLĘZA WROCŁAW. Znajduje się tu zespół boisk trawiastych oraz infrastruktura, która służy jako miejsce do przeprowadzania zajęć sportowych w wielu sekcjach sportowych.

Organizowane w Parku na Wyspie koncerty to występy i pokazy mniej lub bardziej znanych artystów muzycznych, których widowiska dostarczą masę pozytywnych emocji i ogrom dobre zabawy. Obiekt jest miejscem gwarantującym na rozrywkę na najwyższym poziomie, która przypadnie do gustu niejednemu miłośnikowi kultury. Na nadchodzące wydarzenia bilety dostępne są w sprzedaży przez platformę eBilet.pl.

Park na Wyspie - wydarzenia

Atrakcje organizowane przez Park na Wyspie są doskonałym sposobem na niezapomnianą przygodę. Na terenie obiektu odbywają się wydarzenia muzyczne i widowiska tematyczne, które zapewniają dużo pozytywnych wibracji widzom w każdym wieku. Dlaczego warto odwiedzić Park na Wyspie? Koncerty cieszą się niesłabnącym, dużym zainteresowaniem publiczności, a to wszystko dzięki propozycjom występów artystycznych, które przyciągają miłośników muzyki na żywo. Na scenie obiektu, widzowie mieli okazję ujrzeć występy m.in. XXANAXX, Raz Dwa Trzy, Rosalie, Króla, Marceliny, Leo Che, Proletaryat, Vader, Ralpha Kamińskiego czy Nocnego Kochanka. Większość koncertów odbywa się w ramach WrocLove Summer Stage, letniego festiwalu, który jest cyklem plenerowych koncertów.

Park na Wyspie – wydarzenia kulturalne – to rozrywka dla wszystkich miłośników kultury i muzyki na żywo. Regularnie organizowane tu koncerty to doskonały sposób na spędzenie czasu wolnego i zakosztowanie odrobiny przyjemności najlepszych dźwięków. Odbywające się tu występy artystyczne to okazja do posłuchania doskonałych brzmień swoich ulubionych artystów. Na nadchodzące eventy w Parku na Wyspie bilety dostępne są przez Internet i platformę eBilet.pl.

Jeśli szukasz miejsca, które oferuje bogaty repertuar wydarzeń, zapoznaj się z ofertą Parku na Wyspie. Nie przegap okazji do dobrej zabawy na świeżym powietrzu. Moc emocji, mnóstwo muzyki, doborowe towarzystwo i świetna atmosfera towarzyszą wszystkim wydarzeniom, które mają tu miejsce. Bądź na bieżąco – już dziś kup bilety na nadchodzące eventy.

Park na Wyspie – bilety

Kalendarium nadchodzących wydarzeń i koncertów, odbywających się w obiekcie prezentuje się naprawdę obiecująco. To ciekawe występy i pokazy, będące doskonałym pomysłem na spędzenie czasu wolnego. Organizowane tu występy na żywo docenią wszyscy, którzy uwielbiają dobrą zabawę.

Dlaczego warto zapoznać się z repertuarem Parku na Wyspie? Wszystkie koncerty i eventy towarzyszące, które mają tu miejsce to niewątpliwie gratka dla miłośników rozrywki pod każdą postacią. Zachęcamy zatem do śledzenia kalendarium nadchodzących imprez kulturalnych. Na organizowanych wydarzeniach obowiązuje biletowanie – bilety dostępne są online przez stronę internetową.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Park na Wyspie?
Park na Wyspie zlokalizowany jest przy ul. Wróblewskiego 9 we Wrocławiu.
Jakie wydarzenia odbywają się w Park na Wyspie?
W obiekcie mają miejsce koncerty i cykl występów w ramach WrocLove Summer Stage. Swoje występy zorganizowali tu m.in. Nocny Kochanek, Ira czy Ralph Kamiński.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też