Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Hotel Nosalowy Dwór

Hotel Nosalowy Dwór

Zakopane, ul. Balzera 21d
Hotel Nosalowy Dwór OpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Hotel Nosalowy Dwór położony jest w spokojnej części Zakopanego u podnóża góry Nosal. Ośrodek ten znajduje się w doskonałej lokalizacji – blisko stąd do wyciągów narciarskich, Krupówek, Dworca kolejowego i autobusowego. Hotel został urządzony w eleganckim, ekskluzywnym stylu i posiada wszystkie udogodnienia, które umilą pobyt. To doskonałe miejsce na wypoczynek z rodziną, z drugą połówką czy z przyjaciółmi.

 

Hotel Nosalowy Dwór gwarantuje gościom wysoką jakość oferowanych usług.. Oprócz samego noclegu dla swoich gości, wyjątkowe miejsce w górach organizuje również liczne wydarzenia kulturalne. To niezapomniana rozrywki dla wczasowiczów, ale również dla wszystkich zainteresowanych widzów z całej Polski.

 

Odbywające się w Hotelu Nosalowy Dwór koncerty to imprezy muzyczne, które goszczą wiele znanych i cenionych nazwisk polskiej estrady. Organizowane w hotelu eventy stanowią gwarancję niezapomnianych chwil przy doskonałej muzyce na żywo.

Nosalowy Dwór — wydarzenia

Do odbywających się w Hotelu Nosalowy Dwór wydarzeń należą koncerty, występy kabaretowe oraz gala boksu zawodowego. W ośrodku w Zakopanem wystąpili m.in. Daria Zawiałow, Kamil Bednarek, zespół IRA, Ralph Kaminski czy Mrozu. Swój koncert zagrał tu również Paweł Domagała w ramach trasy „Wracaj Tour”. Na muzycznej scenie hotelu swoje wyjątkowe show prezentują znane i cenione nazwiska polskiej sceny muzycznej. Na wydarzenia organizowane przez Nosalowy Dwór bilety dostępne są online.

 

Wykonywana tu muzyka na żywo to pełne emocji i doznań wydarzenia, stanowiąc gwarancję dobrej zabawy. Organizowane w Hotelu Nosalowy Dwór koncerty regularnie wypełniają salę . Jakie atrakcje w najbliższym czasie szykuje dla odwiedzających Hotel Nosalowy Dwór? Wydarzenia 2022 to pełen rozrywki i eventów muzycznych repertuar dla widzów w każdym wieku. Koncerty i widowiska kabaretowe trafią w gust nawet tych najbardziej wymagających miłośników kultury, a bilety na nadchodzące wydarzenia dostępne są na eBilet.pl.

Nosalowy Dwór – wydarzenia 2022

Organizowane na terenie hotelu występy kabaretowe cieszą się popularnością i przyciągają tłumy widzów. Gromadząca się w Nosalowym Dworze publika kocha śmiech, a odpowiedni dowcip i dobrze skrojone skecze to największe zalety kabaretów. W Hotelu Nosalowy Dwór wydarzenia z udziałem gwiazd kabaretów gwarantują dużą dawkę humoru. Najbardziej znane nazwiska sceny kabaretowej zaprezentują słynne i lubiane skecze, ale premierowo będzie można również usłyszeć całkiem nowe dowcipy i piosenki. Warto pamiętać, że na wydarzenia organizowane w Hotelu Nosalowy Dwór, bilety można zakupić wcześniej przez internet.

 

Dlaczego warto zapoznać się z repertuarem hotelu Nosalowy Dwór? Koncerty, które mają tam miejsce, stanowią doskonałą rozrywkę na wysokim poziomie, trafiającą w nawet najbardziej wysublimowane gusta. Bilety dostępne są w sprzedaży internetowej.  Zachęcamy do śledzenia imprez, organizowanych przez Nosalowy Dwór – wydarzenia w Zakopanem to gwarancja wyjątkowych emocji i zupełnie nowych muzycznych przeżyć.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Nosalowy Dwór?
Hotel Nosalowy Dwór znajduje się w zacisznej części Zakopanego u podnóża góry Nosal, przy ul. Balzera 21d. To doskonała miejsce do relaksu, odpoczynku i korzystania z atrakcji Zakopanego.
Jakie wydarzenia odbyły się w Nosalowym Dworze?
Wydarzenia organizowane w Nosalowym Dworze cieszą się dużym zainteresowaniem. Na scenie hotelu wystąpili m.in. Maryla Rodowicz, Kamil Bednarek, zespół IRA czy Ewelina Lisowska.
Kiedy został utworzony Nosalowy Dwór?
Kompleks hotelowy Nosalowy Dwór w Zakopanem działa od 2000 roku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też