Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Artysta Paweł Domagała

Paweł Domagała

Paweł DomagałaOpisWydarzeniaPaweł Domagała - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Paweł Domagała to jeden z najbardziej rozpoznawalnych aktorów młodego pokolenia. W jego dorobku znajduje się wiele ról teatralnych, serialowych, a także filmowych. Nie każdy jednak wie, że drugą największą pasją Pawła oprócz aktorstwa jest muzyka. Artysta pisze i wykonuje swoje piosenki od wielu lat.

Muzyka Pawła Domagały 

„Opowiem Ci o mnie” to długo wyczekiwana debiutancka płyta Pawła Domagały. Album, bardzo intymny, osobisty, niepozbawiony jednak świeżych popowych melodii. O brzmienie i aranżacje 10. zawartych na nim piosenek zadbał Łukasz Borowiecki, jest on również współautorem muzyki. 

Jeśli chodzi o brzmienie i charakter muzyki – wbrew temu, co można by zakładać – nie jest to piosenka aktorska. Piosenki Domagały porównywane są do twórczości Johna Mayera, Dave Matthews Band czy Mamford and Sons. Album “Opowiem Ci o mnie” ukazał się jesienią 2016 i spotkał się z dużym zainteresowaniem publiczności, uzyskując status Złotej Płyty. 

Paweł Domagała koncerty 2020

Paweł Domagała to artysta, który stale rozwija swoją muzyczną karierę. Koncerty Pawła Domagały cieszą się coraz większym zainteresowaniem. W tym roku wystąpi między innymi w  Warszawie i Łodzi oraz podczas krakowskiego festiwalu Lato na Fortach. Bilety na koncerty Pawła Domagały to możliwość usłyszenia utworów artysty na żywo podczas występu w wybranym mieście.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone
Paweł Domagała - Narnia Tour

Paweł Domagała - Narnia Tour

14.02-23.04.2023

Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Chorzów i inne

Ożenek - Och-Teatr

Ożenek - Och-Teatr

17.11.2023

Gdańsk

Paweł Domagała - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Paweł Domagała?

Miejscowości, w których Paweł Domagała wystąpi w najbliższym czasie: Bielsko-Biała, Szczecin, Rybnik, Bydgoszcz, Jasionka, Chorzów, Gniezno, Suwałki, Lublin, Gdańsk.

Fani lubią też

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn