Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemopener-festivalolsztyn-green-festival
Home Miejsce Kino Miejsce – przy Kinie Sokół, Zakopane

Kino Miejsce – przy Kinie Sokół, Zakopane

Zakopane, Władysława Orkana 2
Kino Miejsce – przy Kinie Sokół, ZakopaneOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Znajdujące się w samym centrum miasta Kino Miejsce – przy Kinie Sokół, Zakopane – to kameralna sala kinowa, którą zarządza Towarzystwo Gimnastyczne Sokół. Mimo niewielkich rozmiarów Kino Miejsce Zakopane od lat skutecznie promuje kulturę filmową i sztukę nowych mediów – w obiekcie organizowane są różnorodne wydarzenia kulturalne dla miłośników kinematografii, koncerty oraz przedpremierowe pokazy. Odbywające się w Kinie Miejsce Zakopane wydarzenia cieszą się popularnością wśród góralskiej młodzieży oraz turystów.

Kino Miejsce Zakopane – wydarzenia filmowe

W swojej wieloletniej historii, Kino Miejsce Zakopane organizowało zarówno lokalne, jak i ogólnopolskie wydarzenia, w których uczestniczyli znani krytycy i reżyserzy filmowi. Wśród osób, które na bieżąco śledzą nowinki ze świata kina, szczególną popularnością cieszą się pokazy najnowszych filmów. Odbywające się Kinie Miejsce wydarzenia przedpremierowe obejmowały między innymi szaloną komedię nagrodzoną Złotą Palmą “W Trójkącie”, skandynawski horror “Niewiniątka” czy biograficzny dramat kostiumowy “W Gorsecie”.

Na gości Kina Miejsce Zakopane we wrześniu 2022 roku czekał również trwający 6 dni przegląd filmów Wong Kar-Waia – jednego z największych mistrzów światowego kina, wielokrotnie nagradzanego podczas takich festiwali jak “Beijing International Film Festiwal, Asian Film Awards, MFF w Cannes i Hong Kong Film Award. W harmonogramie wydarzenia znalazły się takie perełki jak “2046”, “Spragnieni miłości”, “Happy Together”, “Upadłe anioły” czy “Chungking Express”.

Kino Miejsce Zakopane – koncerty i wydarzenia kulturalne

Poza światem filmowym, Kino Miejsce Zakopane oferuje również niezapomniane wydarzenia muzyczne, do których zaliczają się II Warsztaty muzyczne z cyklu Październikowe Warsztaty Rodzinne w MNZ. Organizowane w październiku 2020 roku przez Kino Miejsce Zakopane wydarzenie skierowane było głównie do najmłodszych – podczas warsztatów maluchy wspólnie z opiekunami mogły przenieść się w muzyczny świat zwierząt i wziąć udział w zabawach tanecznych oraz nauce śpiewu.

A co dla dorosłych miłośników muzyki? W Kinie Miejsce Zakopane koncerty łączą w sobie takie gatunki jak soul, R&B, rock, jazz, folk i wiele więcej. Podczas cyklicznych koncertów plenerowych na scenie występowali między innymi Gipsy Jazz Squad, Paka Band czy duet przyjaciół Hubicki / Cisło Conversation, którzy podczas odbywającego się w Kinie Miejsce Zakopane koncertu przeprowadzili prawdziwy, instrumentalny dialog.

Kino Miejsce Zakopane – wydarzenia w najbliższych miesiącach

Dzięki wielu wydarzeniom cyklicznym, Kino Miejsce Zakopane stanowi świetne miejsce do spędzenia wolnego czasu niezależnie od pory roku – na terenie obiektu regularnie organizowane są pokazy przedpremierowe, przeglądy filmowe, warsztaty dla dzieci, koncerty plenerowe i festiwale. Organizowane w Kinie Miejsce Zakopane wydarzenia są na tyle różnorodne, że każdy znajdzie w tym miejscu coś dla siebie.

Kino Miejsce Zakopane – bilety na wydarzenia

W Kinie Miejsce Zakopane od lat spotykają się osoby mniej lub bardziej związane z kinematografią, które wspólnie poszerzają swoją wiedzę w tej dziedzinie. Chcesz zanurzyć się w świat filmów? Wybierz się do Kina Miejsce – przy Kinie Sokół, Zakopane – bilety na nadchodzące wydarzenia zarezerwujesz przez platformy internetowe, takie jak eBilet.pl.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Kino Miejsce Zakopane?
Pełny adres znajdującego się przy Kinie Sokół, Kina Miejsce Zakopane to ul. Orkana 2, 34-500 Zakopane.
Jakie wydarzenia odbywają się w Kinie Miejsce Zakopane?
Do odbywających się w Kinie Miejsce Zakopane wydarzenia zaliczają się pokazy przedpremierowe, maratony filmowe, koncerty, festiwale i inicjatywy kulturalne.
Kiedy zostało otworzone Kino Miejsce Zakopane?
Kino Miejsce Zakopane to pierwsze kino studyjne w mieście, które zostało otworzone 8 grudnia 2017 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też