Na czasie

wystawa-legovoucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Górna Rówień Krupowa

Górna Rówień Krupowa

Zakopane, Tadeusza Kościuszki 12
Górna Rówień KrupowaOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Górna Rówień Krupowa to fantastyczne miejsce, położone w samym centrum Zakopanego. To przepiękny zielony teren, na którym utworzono również Park Krajobrazowy Równi Krupowej. To doskonałe połączenie tworzy miejsce, które idealnie sprawdzi się na wypoczynek i spędzenie wolnego czasu. Górna Rówień Krupowa charakteryzuje się niezwykłymi walorami przyrodniczymi, krajobrazowymi i turystycznymi.

Górna Równia Krupowa to miejsce, które w pełni pozwoli odetchnąć świeżym powietrzem i docenić klimat Zakopanego. Przepiękny widok na panoramę gór, z widokiem na szczyt Giewontu, to prawdziwa gratka dla turystów. 

Oprócz pięknych widoków, oferujących znakomite warunki do relaksu i odpoczynku, organizowane są tu również wydarzenia kulturalne, które cieszą się dużym zainteresowaniem nie tylko wśród mieszkańców miasta i okolic, ale i turystów. Organizowane przez miejsce Górna Równia Krupowa koncerty to niezapomniane widowiska, pełne dobrej muzyki i wyjątkowej atmosfery. Repertuar nadchodzących wydarzeń jest pełen ciekawych propozycji interesujących eventów z udziałem znanych artystów.

Górna Rówień Krupowa - wydarzenia

Dlaczego warto odwiedzić Górną Rówień Krupową? Na koncertach i wydarzeniach kulturalnych zawsze dopisuje duża frekwencja, co widać po ilości sprzedanych biletów. Atrakcje, odbywające się na tym terenie, to doskonały sposób na niezapomniany wieczór. Odbywające się tu widowiska muzyczne, cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem publiczności. Występy znanych artystów to dobra zabawa dla wszystkich miłośników rozrywki. Na zaplanowane wydarzenia organizowane przez Górna Rówień Krupowa, bilety dostępne są w sprzedaży internetowej, m.in. na eBilet.pl. 

Jakich artystów ugościła scena Górnej Równi Krupowej? W ramach eventu - "Sylwester Marzeń z Dwójką", wystąpili tu m.in. Roxie Węgiel, Sławomir, Piękni i Młodzi, MIG, Zenon Martyniuk, Weekend, Baciary, Playboys oraz Kuba Szmajkowski czy Francesso Monte. To spektakularne widowisko pozwoliło ujrzeć widzom na żywo nie tylko ulubionych artystów, ale również pokazy pirotechniczne, występy najlepszych tancerzy w Polsce oraz podziwiać wyjątkową scenografię zimowej krainy. 

Organizowane przez miejsce Górna Rówień Krupowa wydarzenia kulturalne i koncerty dostarczają widowni masę pozytywnych emocji, dlatego obiekt cieszy się tak dużą popularnością wśród miłośników muzyki na żywo. To idealna przestrzeń dla wszystkich, szukających odpoczynku i rozrywki. Chcesz się przekonać, jakie atrakcje przygotował obiekt dla odwiedzających Zakopane? Sprawdź aktualne wydarzenia. Bilety na nadchodzące eventy dostępne są w sprzedaży stacjonarnej i internetowej na eBilet.pl.

Górna Rówień Krupowa - bilety

Organizowane przez to niezwykłe miejsce w centrum Zakopanego, muzyczno-kulturalne eventy przyciągają publiczność z miasta i przejezdnych i turystów z całej Polski. Na odbywających się tu na koncertach występują wyjątkowi artyści, znani szerszej publiczności. To miejsce, które dzięki bliskości gór posiada swój własny charakter. Propozycje odbywających się tu imprez stanowią doskonały pomysł spędzenia czasu wolnego dla osób, szukających ciekawych alternatyw na relaks. 

Zaplanowane w Górnej Równi Krupowej eventy to zróżnicowany repertuar, pełen ciekawych propozycji występów artystycznych. Miłośnikom muzyki na żywo z pewnością przypadną do gustu propozycje wydarzeń kulturalnych, organizowanych w tym miejscu. Kalendarium nadchodzących imprez zapowiada się niezwykle obiecująco. Górna Rówień Krupowa dba o to, aby różnorodne atrakcje sprostały wymaganiom widzów — zarówno tych starszym, jak i nieco młodszym. Zapoznaj się z aktualnym repertuarem i zobacz na żywo najciekawsze występy, organizowane przez to wyjątkowe miejsce w centrum Zakopanego.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Górna Rówień Krupowa?
Górna Rówień Krupowa znajduje się w samym centrum Zakopanego, przy ul. Kościuszki.
Jakie wydarzenie odbywają się w Górna Rówień Krupowa?
W Górnej Równi Krupowej odbył się „Sylwester Marzeń z Dwójką”, podczas którego wystąpili m.in. Zenon Martyniuk, Playboys czy Roxie Węgiel.
Kiedy został otworzony Górna Rówień Krupowa?
Górna Rówień Krupowa utworzona została pod koniec XIX wieku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też