Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Klub Pod Palmą

Klub Pod Palmą

Rzeszów, Cicha 4a
Klub Pod Palmą OpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Klub pod Palmą jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych miejsc w Rzeszowie. Funkcjonuje od prawie 40 lat i stale pozytywnie zaskakuje ofertą kulturalnych wydarzeń. Klub pod Palmą to najstarszy rzeszowski klub. Mało który mieszkaniec miasta nie odwiedził tego miejsca przynajmniej raz. Odbywające się w Klubie pod Palmą wydarzenia to koncerty, imprezy taneczne w stylu retro i disco oraz wieczory tematyczne. Nie przegap najciekawszych eventów w Rzeszowie. Bilety na koncerty w Klubie pod Palmą zamówisz także na naszej stronie.

Klub pod Palmą – wydarzenia

W ramach odbywających się w Klubie pod Palmą koncertów wystąpili Happysad, PRO8L3M, Dawid Kwiatkowski, Ørganek, Łąki Łan, Dr. Misio i The Analogs. W lokalu zagrali też Vader, Kizo, WaluśKraksaKryzys, Kartky, Strachy na Lachy, Kult, Łydka Grubasa, Luxtorpeda, Nocny Kochanek, Bitamina, Mikromusic, Kat i Roman Kostrzewski, OSTR, Stachursky, Pidżama Porno, Wac Toja, Mata, Peja, Kobranocka, Róże Europy i Sztywny Pal Azji. Dużym zainteresowaniem cieszyły się ponadto zorganizowane przez Klub pod Palmą koncerty Braci Figo Fagot, Sorry Boys, Darii Zawiałow, Huntera, Lao Che, The Dumplings, Lady Pank, Włodiego, Acid Drinkers, Comy, Kamila Bednarka, Jelonka i Closterkeller. Wydarzenia przyciągnęły tłumy fanów muzyki na żywo.

Zaplanowane przez Klub pod Palmą koncerty 2022 trafią w gust miłośników różnych gatunków muzycznych. Każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie. Zapowiedziane przez Klub pod Palmą koncerty 2022 to m.in. występy Kazika i The Beatles w symfonicznym wydaniu. Przed publicznością zagrają także Żabson i Young Igi. Nie przegap najciekawszych wydarzeń! Sprawdź rozpiskę eventów i odwiedź Rzeszów – koncerty planowane na najbliższe miesiące zapowiadają się naprawdę obiecująco. Skorzystaj ze zróżnicowanej oferty przygotowywanych przez Klub pod Palmą wydarzeń. Bilety na koncerty i imprezy zamówisz wygodnie online.

Organizowane przez Klub pod Palmą wydarzenia to również występy polskich stand-uperów. Obiekt odwiedzili m.in. Piotrek Szumowski, Paweł Chałupka, Antoni Syrek-Dąbrowski, Błażej Krajewski, Katarzyna Piasecka i Marcin Zbigniew Wojciech. Sprawdź rozpiskę zaplanowanych wydarzeń i zobacz, jakie rozrywki ma do zaoferowania Rzeszów. Koncerty i stand up zapewnią moc niezapomnianych wrażeń.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Klub pod Palmą?
Klub pod Palmą mieści się w Rzeszowie przy ul. Cichej 4a w Laurze – akademiku Uniwersytetu Rzeszowskiego. W obiekcie odbywają się występy gwiazd odwiedzających Rzeszów. Koncerty, występy stand uperów i inne imprezy przyciągają nie tylko studentów, ale i okolicznych mieszkańców.
Jakie wydarzenia odbyły się w Klub pod Palmą?
W Klubie pod Palmą odbyły się Trap Night, Przegląd Piosenki Świątecznej, Noc Planszówek, BoP (Bitwa o Podkarpacie), Palmowy Dancing i KulltURalia. Publiczność mogła bawić się także podczas zorganizowanych przez Klub pod Palmą koncertów z cyklu Queen Symfonicznie. Największe imprezy tematyczne w lokalu odbywają się pod hasłami: „Kurs wabienia jeleni”, „Zabiorę Cię Na Balet, Będziemy Razem Szaleć”, „Impreza dla osób, które nie potrafią pić z umiarem”, „Daj mi tę noc”, „Bo Pić Trza Umić”, „Na Halloween Zmyję Makijaż”, „Co ja w Tobie widziałam”, „Dziewczyny dzisiaj z byle kim nie tańczą” czy „Hej, dziewczyno, spójrz na misia”.
Kiedy został utworzony Klub pod Palmą?
Klub pod Palmą powstał oficjalnie w 1985, ale działał już wcześniej w piwnicy akademików. Jest najstarszym i największym studenckim klubem na Podkarpaciu. W ramach zorganizowanych przez Klub pod Palmą koncertów bawiło się kilka pokoleń mieszkańców Rzeszowa.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też