Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemopener-festivalolsztyn-green-festival
Home Artysta 4Dreamers

4Dreamers

4DreamersOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Poznajcie 4Dreamers – czterech super chłopaków! Wszyscy świetnie śpiewają. Każdy z nich ma mega talent i nie zawaha się go użyć.

 

Chłopcy poznali się na nagraniach The Voice Kids i jakoś od razu się dogadywali, jakby znali się od zawsze. Polubili się, bo łączy ich wspólna pasja – muzyka. To muzyka ich łączy, a wszystko inne dzieli, bo są kompletnie różni. I właśnie te różnice powodują, że razem są tak bardzo interesujący!

4Dreamers tworzą:

  • TOMEK – zwany Tomaszem lub Johnnym Bravo – rzecz jasna wyłącznie z powodu fryzury
  • KUBA – zwany Szmajka lub Szmajdziński – też nie pytajcie dlaczego…
  • MATEUSZ – zwany Matim lub Tadeuszem 
  • MAKS – zwany Maksiem lub Maksonem

Koncerty 4Dreamers

4Dreamers to obecnie jeden z najbardziej popularnych zespołów młodego pokolenia. Koncerty 4Dreamers cieszą się dużą popularnością, a fani z niecierpliwością wyczekują olejnych wydarzeń grupy. 

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Kto wchodzi w skład zespołu 4Dreamers?
4Dreamers jest polskim boys bandem, który został założony 24 lutego 2018 roku. Zespół składa się z 4-ech artystów, a mianowicie z Jakuba Szmajkowskiego, Mateusza Gędek, Makymiliana Więckowskiego oraz Tomasza Gregorczyk. Ich współpraca rozpoczęła się po solowych wystąpieniach w programie The Voice Kids, dopiero po finale zdecydowali się, na rozpoczęcie wspólnej działalności muzycznej.
Kiedy rozpoczęła się pierwsza trasa koncertowa zespołu 4Dreamers?
4Dreamers wyruszyli w swoją pierwszą trasę w sierpniu 2018 roku. Już pierwszy koncert cieszył się ogromnym zainteresowaniem, gdyż z tego powodu musiał zostać przeniesiony do większego klubu. Dzięki ogromnemu sukcesowi wydali reedycję swojego debiutanckiego albumu, który zawierał cover'y piosenek "Zawsze ,tam, gdzie ty" zespołu Lady Pank oraz "As Long As You Love me" Backstreet Boys.
Pod jaką wytwórnią grupa 4Dreamers tworzy muzykę?
Wytwórnią promującą grupę jest Universal Music Polska. Na ten moment zostały wydane 2 albumy - "4Dreamers" oraz "nb.". Po premierze płyty "nb." artyści rozpoczęli ogólną trasę koncertową, która miała wspomóc promocję płyty.
Kiedy grupa 4Dreamers zyskała największą popularność?
Po pierwszym wspólnym występie zespołu, który odbył się 24.02.2018, pojawił się singiel "Sekret", który uzyskał ponad 5 milionów wyświetleń w serwisie Youtube. Ze swoim pierwszym albumem "4Dreamers" zadebiutowali na 6. miejscu polskiej listy najczęściej kupowanych płyt.

Fani lubią też

Zobacz też