Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinska
Home Miejsce Regionalne Centrum Sportowo-Widowiskowe Podpromie

Regionalne Centrum Sportowo-Widowiskowe Podpromie

Rzeszów, Podpromie 10
Regionalne Centrum Sportowo-Widowiskowe PodpromieOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Rozpoczęcie prac budowlanych nad obiektem, jakim jest Regionalne Centrum Sportowo-Widowiskowe Podpromie miało miejsce w latach 70. XX wieku. Obiekt został oficjalnie otworzony znacznie później, bo dopiero w 2002 roku.

Na jego terenie nie dało się nie zauważyć nowoczesnego wyposażenia, zwłaszcza sprzętu technicznego, który musiał wystarczyć do obsłużenia bardzo dużej widowni na 7000 osób. Przewidziano dla nich 4304 miejsca siedzące. To sprawia, że Regionalne Centrum Sportowo-Widowiskowe Podpromie jest jednym z największych obiektów wielofunkcyjnych w Polsce. Halę Podpromie w ścisłej czołówce największych i wielofunkcyjnych obiektów sportowo – widowiskowych w Polsce.

Zaletą obiektu jest bardzo dobra lokalizacji w centrum Rzeszowa – niedaleko Trasy Zamkowej, parku „Olszynka” i rekreacyjnych „Bulwarów”.

Podpromie: imprezy

Regionalne Centrum Sportowo-Widowiskowe Podpromie z uwagi na swój charakter organizuje wiele imprez sportowych i rozrywkowych. Takie możliwości daje doskonale zaaranżowany obiekt, który ma odpowiednie zaplecze techniczne do obsługiwania nawet bardzo dużych eventów. Np. w ostatnim czasie pojawił się tutaj kabaret Neo-Nówka, na który należało wcześniej zarezerwować miejsca. Bilety były dostępne w sprzedaży online na eBilet.pl.

Podpromie: wydarzenia

Sprawdź najciekawsze wydarzenia - Regionalne Centrum Sportowo-Widowiskowe Podpromie nie ustaje w inicjowaniu ciekawych eventów o charakterze sportowym, rozrywkowym. Odbywają się tutaj mecze siatkówki, koszykówki, piłki ręcznej i nożnej, a także koncerty, występy zespołów tanecznych.

Do odbywających się regularnie imprez zaliczamy:

  • Targi Budowlane,
  • Wystawy Gołębi Rasowych,
  • Kongresy i zgromadzenia Świadków Jehowy,
  • Wystawę Związku Kynologicznego Psów w Rzeszowie.

Wśród najważniejszych eventów sportowych były Puchar Świata w Łucznictwie 2008, mecze Ligi Światowej, mecze Resovii Rzeszów, mecze Developresu Rzeszów oraz 28 Mistrzostwa Świata w Akrobatyce Sportowej Rzeszów 2017 i Puchar Świata w Akrobatyce Sportowej Acro World Cup 2016.

Podpromie: koncerty

Poznaj z innej strony Regionalne Centrum Sportowo-Widowiskowe Podpromie. Koncerty, które się tutaj odbyły były niezapomnianym wydarzeniem dla uczestników. Wynika to głównie z tego, że obiekt ma doskonałe nagłośnienie i dużą liczbę miejsc, wśród których przewidziano także przestrzeń dla osób niepełnosprawnych. Mogą one swobodnie uczestniczyć w koncertach na Podpromiu.

Podpromie: bilety

Zapoznaj się z ofertą eBilet.pl – bilety na wydarzenia organizowane przez Regionalne Centrum Sportowo – Widowiskowe Podpromie  znajdziesz nie tylko stacjonarnie w kasie obiektu, ale też online. Wybierz oficjalny kanał sprzedaży, który gwarantuje bezpieczne zakupy.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Regionalne Centrum Sportowo-Widowiskowe Podpromie?
Regionalne Centrum Sportowo – Widowiskowe Podpromie znajduje się przy ul. Podpromie 10 w Rzeszowie.
Jakie wydarzenia odbyły się w Regionalnym Centrum Sportowo-Widowiskowe Podpromie?
Wydarzenia sportowe – turnieje piłkarskie, mistrzostwa w łucznictwie czy gimnastyce, pokazy, wystawy i wiele innych.
Kiedy zostało utworzone Regionalne Centrum Sportowo-Widowiskowe Podpromie?
Budowa budynku rozpoczęła się w latach 70-tych XX wieku, a pierwsze wydarzenia na Podpromiu odbywały się w drugiej połowie 2002 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też