Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemaudioriverfame-mmasunrise-festival

Bulwary

Rzeszów, Bulwarowa
Sprawdź wydarzenia
BulwaryOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Warszawa ma swoje Pole Mokotowskie, krakowianie spacerują po Plantach, Wrocław cieszy się olbrzymią liczbą miejskich parków. Co Rzeszów oferuje mieszkańcom największego miasta Podkarpacia? Zielone tereny położone nad Wisłokiem, znane jako rzeszowskie bulwary, to przyjazna przestrzeń, za dnia służąca spokojnej rekreacji, a wieczorem przekształcająca się w tło kulturalnych wydarzeń. Najważniejsze koncerty w Rzeszowie odbywają się właśnie w tym miejscu! 

Rzeszowskie Bulwary – zielona ostoja w stolicy Podkarpacia

Nie bez przyczyny mieszkańcy właśnie rzeszowskie bulwary wymieniają jako jedno z najchętniej wybieranych miejsc rekreacyjnych w centrum. Atrakcyjna okolica nad malowniczym fragmentem Wisłoka, otoczona zielonymi skwerami, w niedalekiej odległości parku, przyciąga zarówno mieszkańców miasta, jak i turystów, przybywających do ostatniego dużego miasta na trasie w Bieszczady. Bulwary Rzeszów to nie tylko spokojne popołudnia nad brzegiem rzeki, ale również wydarzenia i koncerty, które poszerzają kulturalną ofertę miasta. 

Bulwary Rzeszów – wydarzenia kulturalne 

Duża, nieograniczona przestrzeń daje olbrzymie możliwości organizacji rozrywki na najwyższym poziomie, a takie warunki mogą zaoferować bulwary. Rzeszów koncertów gości coraz więcej między innymi dzięki rosnącej popularności miasta. Razem z nią poszerza się oferta kulturalna ośrodka, a mieszkańcy coraz częściej mają możliwość chodzenia na koncerty w Rzeszowie, zamiast szukać tego rodzaju rozrywki w miastach oddalonych o długie godziny jazdy. Warto również pamiętać o innej ważnej kwestii, będącej sporą zaletą lokalizacji, w jakiej znajdują się Bulwary Rzeszów – koncerty (2022 i w kolejnych latach) są dostępne dla osób z całego miasta z uwagi na wygodny dojazd z każdego jego zakątka. 

Bulwary Rzeszów – koncerty 2022 

Sezon letni 2022 pozwala w pełni nacieszyć się urokami koncertów w naturze. Wielotysięczny tłum, gorące emocje, niezwykłe inspiracje – fenomen letniej zabawy w rytmie muzyki pod gołym niebem w tym roku dotrze również na Bulwary Rzeszów! Festiwal, który odbędzie się w nad Wisłokiem już w sierpniu, jest zupełnie nową odsłoną rozrywki w tej części Polski. Najczęściej zadawane pytania

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajdują się Bulwary Rzeszów?
Osoby znające miasto potwierdzają, że jednym z najlepszych miejsc dla rozwijającej się oferty kulturalnej, są właśnie Bulwary Rzeszów. Koncerty i inne wydarzenia ulokowane na brzegu Wisłoka, w centralnej części miasta, docierają do ogromnej liczby mieszkańców ze względu na wygodny dojazd i możliwość bezpiecznego powrotu. Zmęczeni popołudniowym słońcem uczestnicy odbywającego się na Bulwarach Rzeszów Festiwalu, zaplanowanego na koniec wakacji, schronią się w cieniu drzew w pobliskim parku.
Jakie wydarzenia odbywają się na Rzeszowskich Bulwarach?
Największym wydarzeniem tegorocznych wakacji na Rzeszowskich Bulwarach jest seria koncertów najgorętszych nazwisk polskiej muzyki. W trakcie Rzeszów Festiwalu wystąpią takie gwiazdy polskiej sceny muzycznej jak Monika Brodka, Fisz Emade Tworzywo czy Natalia Przybysz.
Jaki festiwal odbywa się na Bulwarach Rzeszów?
Odbywający się w sierpniu 2022 na Bulwarach Rzeszów Festival to pierwsze tak duże wydarzenie w stolicy Podkarpacia. W wakacyjny weekend na scenie pojawią się największe polskie gwiazdy muzyki pop, elektroniki, hip-hopu i rocka.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też