Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadlofame-mma

Klub Re

Kraków, Świętego Krzyża 4
Klub ReOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Klub Re w Krakowie to miejsce, które istnieje od ponad 20 lat. Zlokalizowany jest z dala od zgiełku miasta, przy ulicy św. Krzyża 4, w średniowiecznych piwnicach, co nadaje mu wyjątkowego i niepowtarzalnego klimatu. Odbywają się tu różne wydarzenia kulturalno-rozrywkowe, głównie koncerty polskich i zagranicznych gwiazd.

Klub Re – o obiekcie

Klub Re w Krakowie znajduje się w ciekawej i spokojnej okolicy miasta. Dysponuje przestronnym, urokliwym ogrodem, odgrodzonym od słońca drzewami. W okresie letnim można się tu zrelaksować, sącząc piwo podane prosto z tanka. W godzinach wieczornych klub zaprasza gości do sali koncertowej, gdzie pojawiają się na scenie artyści z Polski i z zagranicy. Odbyło się tu kilkaset niesamowitych koncertów, imprez i spotkań.

 

Klub Re Kraków wyróżnia się spośród innych niszowym repertuarem, który stanowi połączenie jazzu, elektroniki i alternatywnego rocka. Wnętrze obiektu stanowi przestronna piwnica z urokliwymi, nadającymi niezwykły klimat ścianami z cegły. Koncerty w klubie Re to doskonała okazja do wspólnej zabawy z przyjaciółmi i do poznania nowych ludzi. Muzyka łączy – a łączy także dobra miejscówka z niepowtarzalnym charakterem.

Klub Re - koncerty

Wydarzenia w klubie Re to głównie koncerty, które przyciągają przed scenę fanów różnorodnej muzyki. W lokalu mieli okazję wystąpić m.in. Rafał Gorzycki – Ecstasy Project, Baaba Kulka, Contemporary Noise Sextet, kristen, New York Crasnals, Trottel Stereodream Experience, George Dorn Screams, Sean Noonan, Grupa Sic i wiele innych.

 

Wśród wydarzeń w klubie Re warto wymienić również koncert zespołu Trupa Trupa, którą tworzą Grzegorz Kwiatkowski, Tomek Pawluczuk, Wojtek Juchniewicz i Rafał Wojczal. Grupa muzyczna wystąpiła na wielu znanych festiwalach muzycznych, m.in. SXSW, Colours of Ostrava, Waves Vienna, Primavera Sound, Iceland Airwaves, Liverpool Sound City i Eurosonic. Wydarzenie przypadło do gustu miłośnikom alternatywnego rocka.

 

Dużym zainteresowaniem cieszył się również koncert Trajano! i Popsysze. Trajano! to post-punkowy zespół z Madrytu, który tworzą Lois Brea (wokal i gitara), Álvaro Naive (gitarzysta basowy), Álvaro Gutiérrez (klawiszowiec) i Carlos Mun (perkusista). Z kolei Popsysze to polski zespół rock and rollowy z Jarkiem Marciszewskim (wokal i gitara), Kubą Świątkiem (perkusista) oraz Sławkiem Draczyńskim (basista) na czele. Niezwykła mieszkanka wyjątkowo spodobała się licznej widowni.

Klub Re – koncerty 2022

Jakie koncerty 2022 w klubie Re przygotowują dla publiczności organizatorzy? Kto odwiedzi jeden z najpopularniejszych lokali małopolski? Już w lutym odbędzie się niezwykły koncert w Krakowie – na scenie klubu Re pojawi się zespół Hugar z Islandii, czyli Bergur Þórisson i Pétur Jónsson – duet utalentowanych kompozytorów, producentów i przyjaciół. Najnowszym dziełem Hugar są utwory Lost oraz IV, w których usłyszeć można dźwięki syntezatora i fortepianu. Cały nowy album to niezwykłe połączenie elektroniki ambientowej, smyczków i neoklasyki. Klub Re – koncert 2022 to niezwykłe wydarzenie dla fanów zespołu. Aby móc w nim uczestniczyć należy mieć przy sobie ważny bilet!

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Klub Re?
Klub Re znajduje się w Krakowie, przy ulicy św. Krzyża 4
Jakie wydarzenia odbyły się w Klubie Re?
W klubie Re odbywają się koncerty muzyki jazzowej, elektronicznej i alternatywnego rocka. Wśród artystów, którzy pojawili się na scenie, znajdują się m.in., Contemporary Noise Sextet, kristen, New York Crasnals, Rafał Gorzycki – Ecstasy Project, Baaba Kulka, Trottel Stereodream Experience czy Sean Noonan.
Kiedy założony został Klub Re?
Klub Re założony został w 2000 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też